DRÁSOV - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (0:0), 14. 9. 2013

Naše branka: Michal Kroupa 0:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Václav Seyfert, Jan Veselý - Jaroslav Melichar, Jan Kožina

ŽK: Jaroslav Němec, Jan Veselý

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do nedalekého Drásova. Velkým problémem byla marodka a svatba, díky které chyběli všichni bratři Maškovi, Miloš Zedník, Martin Midrla a Stanislav Halas. Hráli jsme tedy bez střídání. Od úvodních minut jsme sice byli aktivnějším týmem, ale do šancí nás domácí nepouštěli. Jejich pokusy o protiútoky jsme rovněž bez problémů eliminovali. Nejdříve v 15. minutě po centru z pravé strany vypálil z otočky domácí útočník, ale míč letěl nad naši branku. Ve 20. minutě naskočil na rohový kop Václav Burian, ale jen těsně minul pravý horní růžek branky Drásova. Ve 35. minutě pálil tvrdě Václav Seyfert, ale domácí brankář vytěsnil na roh.

Druhý poločas jsme započali v 50. minutě tvrdou ranou ze 30-ti metrů v podání Lukáše Veselého, ale domácí gólman bravurně vytěsnil na roh. Za pár minut pálil z velkého úhlu zleva Jan Veselý, ale brankář Drásova opět zakročil a vyrazil na roh. V 65. minutě pronikal velkým vápnem domácích po přihrávce od Martin Špicla Michal Kroupa, byl faulován tak, že to "cvaknutí" muselo být slyšet až na druhé straně u kolotočů, penalta se však nepískala. Za chvíli centroval po průniku po levé straně Jan Veselý, míč se odrazil od břevna, ale při dorážce fauloval Michal Kroupa. Do poměrně slibné šance se pak dostal i Jaroslav Melichar, ale správný okamžik ke střele promeškal. V 81. minutě zahrával trestný kop Lukáš Veselý, jeho ránu domácí brankář jen vyrazil před sebe, Václav Burian jej nastřelil a Michal Kroupa pohotově poklidil míč do sítě - 0:1. Ihned z rozehrávky domácí nakopli dlouhý míč do našeho vápna, tam si počínal nedůrazně Václav Seyfert, domácí hráč vystřelil z úhlu jedinou ránu za zápas mířící mezi tyče, Aleš Weinfurter míč jen vyrazil a dobíhající útočník neměl problém vyrovnat - 1:1. Do konce utkání i přes velkou snahu jsme již nic nevymysleli.

1. Zakřany 6 6 0 0 21: 7 18   ( 9)

2. Dolní Loučky 6 5 1 0 16: 3 16   ( 7)

3. Troubsko 6 5 0 1 17: 9 15   ( 6)

4. Lažánky 6 4 1 1 15: 11 13   ( 4)

5. Senorady 6 3 0 3 22: 11 9   ( 0)

6. Řeznovice 6 3 0 3 12: 13 9   ( 0)

7. Zastávka B 6 3 0 3 7: 14 9   ( -3)

8. Kuřim B 6 2 0 4 15: 9 6   ( -6)