DRÁSOV - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (1:3), 29. 9. 2012

29. 9. 2012

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:1, Michal Kroupa 1:2, Martin Mašek 1:3, Jan Jaroš 1:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Michal Kroupa - Jan Mašek, Václav Seyfert, Jiří Mašek (Jan Kožina), Miloš Zedník - Jaroslav Melichar (Stanislav Jaroš), Jan Jaroš (Martin Midrla)

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na horkou půdu do nedalekého Drásova. Zde se hraje vždy velmi obtížně a letos se soupeři daří. Prozatím okupoval vedoucí pozici v tabulce. Od úvodních minut jsme započali zajímavou partii a postupem času jsme totálně ovládli hřiště. Již ve druhé minutě zatáhl míč až do vápna po levé straně Michal Kroupa, centroval na Jaroslava Melichara, ten sklepl na Jana Jaroše, kterému však rána z 10-ti metrů nesedla. V 7. minutě zahrávali domácí aut, jenž zahráli až do našeho malého vápna, zde propadl i náš obránce s brankářem a bylo to - 1:0 - blesk z čistého nebe, prakticky vlastní branka. V 19. minutě přihrál Václav Burian Martinu Maškovi, ten vysunul do uličky Jaroslava Melichara, který vyhrál souboj s obráncem a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Ve 22. minutě se nadechl k velkému sólu Václav Seyfert, prošel až do vápna, kde byl pravděpodobně faulován, píšťalka sudího však zůstala němá. Ve 25. minutě vysunul rychle Václav Seyfert Jaroslava Melichara, ten mu patičkou vrátil, první jmenovaný druhého opět našel na malém vápně, ale Melichar místo jisté střely netrefil branku. Ve 34. minutě zatáhl až na rohový proporek míč Jaroslav Melichar, přihrál pod sebe nabíhajícímu Michalu Kroupovi, ten si ještě nádherně narazil s Milošem Zedníkem a pohodlně podél brankáře skóroval - 1:2. Ve 40. minutě udržel ve hře těžký míč Jan Mašek, přihrál na středový kruh Martinu Maškovi, který obešel obránce a poté napálil míč ze 35-ti metrů a ten zapadl přesně pod břevno - 1:3 - parádní rána. Minutu před koncem poločasu zabojoval na rohovém praporku Jan Jaroš, udržel míč, přihrál na vápno pod sebe na Jiřího Maška, ale jeho dělovka jen těsně minula branku.

Ve druhém poločase pokračovalo naše dnešní galapředstavení, velice dobře jsme se poprali se zdejším nekvalitním trávníkem. V 51. minutě vybojoval míč Jaroslav Melichar, křižným nákopem našel na rohu velkého vápna Jana Jaroše, ten míč zpracoval a levačkou vyzkoušel pozornost brankáře domácích. V 61. minutě převzal na půlce míč Václav Seyfert, prošel až před velký čtverec a vyslal projektyl, který jen těsně minul levou tyč. O minutu později jej napodobil Martin Midrla, kterému servíroval Jan Mašek. V 70. minutě vybojoval míč ve velkém vápně soupeře Jaroslav Melichar, přihrával na Jana Maška, ten míč na malém vápně promáchl, ale dobíhající Jan Jaroš neměl problém poklidit míč do prázdné branky - 1:4. V 72. minutě si vytvořili asi jedinou šanci utkání domácí, po trestném kopu hlavičkoval jejich útočník, ale míč skončil těsně vedle. V 80. minutě vyvezl míč Václav Burian, opřel se do něj asi ze 20-ti metrů a brankář měl velký problém jej vytěsnit na roh. Minutu před koncem rozjel naši akci po pravé straně Martin Midrla, přihrál Janu Kožinovi, ten vysunul Jana Maška, který mu vrátil pod sebe, ale Kožina v jasné situaci přestřelil. Po výborném výkonu tedy vezeme z Drásova velmi důležité a jednoznačně zasloužené body.