KUPAŘOVICE - DOLNÍ LOUČKY 0:1 (0:0), 18. 8. 2013

Naše branka: Václav Seyfert 0:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Lukáš Veselý - Martin Midrla, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Miloš Zedník, Jaroslav Němec, Jan Veselý (Dan Foltýn)

ŽK: Jaroslav Němec

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Kupařovic. A start utkání nebyl nijak růžový. Chybělo hned 5 hráčů základní sestavy z minulého týdne, k tomu úporné vedro, i přesto jsme chtěli nějaké ty body odvézt domů. Ihned v první minutě mohl po odraženém míči skórovat Jiří Mašek, ale jeho technická rána skončila těsně mimo. Asi v 5. minutě pak napřáhl ze 25-ti metrů Jiří Mašek, ale brankář domácích míč vyrazil do bezpečí. Po pár minutách se do podobné střelecké pozici probojoval Václav Seyfert, ale jeho rána skončila jen na tyči. Kupařovice odpověděly pouze 2 nepřesnými ránami. Asi v polovině prvního poločasu opět parádně pálil Václav Seyfert, ale gólman domácích opět skvěle vyrazil. Během prvního poločasu byly hlavními postavami rozhodčí. Třikrát během první půle se měla pískat penalta proti domácím, jednou dokonce mával i postranní, ale hlavní rozhodčí si asi dnes zapomněl píšťalku doma. Jednou byl jasně faulován Michal Kroupa, podruhé nekompromisně zkosen Miloš Zedník a v poslední akci první půle, kdy centroval Michal Kroupa, Václav Seyfert uvolnil Jana Veselého, který pálil nad a sestřelil jej domácí brankář, bohužel, tlak pro domácí mužstvo byl příliš viditelný.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a chtěli jsme vyhrát. V 60. minutě přihrál Martin Špicl Danu Foltýnovi, ten vyslal do ulička Jaroslava Němce, který si však míč ukopl moc a navíc fauloval domácího brankáře. V 70. minutě pak předvedl Václav Seyfert velký obranný sprint přes celé hřiště a poté jej do uličky vyslal do brejku Michal Kroupa, první jmenovaný loboval brankáře, jak to umí jenom on a otevřel skóre - 0:1. O deset minut později zaběhl opět Václav Seyfert, přihrál volnému Michalu Kroupovi, jenž prošel celým vápnem a servíroval Miloši Zedníkovi, jenž měl prázdnou branku, bohužel nastřelil pouze gólmana. Za pár minut krásně udělal kličku gólmanovi Dan Foltýn, ale z úhlu razítkoval jen tyč. Zbytek utkání jsme spíše bránili výsledek a Kupařovice byly aktivnějšími. Naši bránu však hájil dnes vynikající Aleš Weinfurter. Jedinou vážnější situaci měli domácí po trestném kopu, kdy hlavičkoval nepřesně jejich útočník a následně pálil záložník Kupařovic, ale vyražený míč odklidil výborný Lukáš Veselý do bezpečí. Z Kupařovic tedy vezeme velmi důležité body.

1. Dolní Loučky 2 2 0 0 7: 0 6   ( 3)

2. Troubsko 2 2 0 0 7: 3 6   ( 3)

3. Zakřany 2 2 0 0 7: 3 6   ( 3)

4. Zastávka B 2 2 0 0 4: 2 6   ( 3)

5. Senorady 2 1 0 1 9: 2 3   ( 0)

6. Kuřim B 2 1 0 1 8: 2 3   ( 0)

7. Řeznovice 2 1 0 1 6: 5 3   ( 0)

8. Drásov 2 1 0 1 3: 3 3   ( 0)