KUPAŘOVICE - DOLNÍ LOUČKY 1:2 (1:1), 19. 8. 2012

Naše branky: Jan Jaroš 1:1, Jiří Mašek 1:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Dan Foltýn, Martin Špicl (Jaroslav Němec) - Martin Midrla, Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek - Jaroslav Melichar, Jan Jaroš (Stanislav Jaroš) - další náhradník - Miloš Zedník

ŽK: Jan Mašek, Martin Špicl, Jaroslav Němec, Jaroslav Melichar

ČK: Jan Mašek (60´)

V dalším mistrovském utkání jsme zajeli na horkou půdu do Kupařovic. Za úmorného vedra se rozehrála vyčerpávající partie, ve které jsme mírně nad domácím týmem vyčnívali. V úvodních minutách jsme byli hodně aktivní, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. V 15. minutě rozehráli domácí trestný kop zprava, míč se odrážel v našem velkém čtverci, následovala rána z úhlu, jenž Aleš Weinfurter neudržel a domácí útočník do prázdné branky doklepl - 1:0. Odpovědí byl přízemní pas Martina Midrli na Jaroslava Melichara, který před padajícím brankářem loboval, ale míč branku jen těsně minul. Do další velké šance vyslal Michal Kroupa Jiřího Maška, ale jeho ránu vyblokoval obránce na roh. Ve 25. minutě se postavil k trestnému kopu z 25-ti metrů Jan Jaroš a krásnou technickou střelou do levého horního růžku vyrovnal - 1:1. Za pár minut mohlo byt opět smutno, domácí nás přečíslili a střelu útočníka perfektně zlikvidoval Aleš Weinfurter. Asi za pět minut měly Kupařovice další velkou příležitost, centr zleva, hlavička do protipohybu našeho gólmana a na brankové čáře vykopl ve skluzu míč Martin Plachký. Zbytek poločasu už patřil jen nám. Nejdříve se po zdařilé kombinaci opřel do míče ze 20-ti metrů Jaroslav Melichar, ale brankář vyrazil na roh. Poté pálil z otočky Jan Jaroš, ale skvělý domácí brankář opět vytěsnil. Po našem další průniku po levé straně zasekl míč Jan Jaroš, našel křižně Jana Maška a ten sám před brankářem nedokázal trefit branku. Za chvilku technicky střílel z velkého vápna Jiří Mašek, ale jeho rána skončila těsně nad. Poločas tedy skončil remízou.

Ve druhé půli jsme domácí prakticky do ničeho nepouštěli a první šanci měl všudybyl Jiří Mašek, ten vypálil asi ze 30-ti metrů, ale brankář jeho ránu opět vyrazil na roh. V 55. minutě opět pálil z podobné pozice Jiří Mašek, ale opět domácí brankář řešil situaci podobně a domácí tým podržel. V 58. minutě se postavil k trestnému kopu ze 25-ti metrů Jiří Mašek a míč napálil fantastiky do pravého horního růžku - 1:2. V 60. minutě obdržel míč Jan Jaroš, pronikal velkým vápnem domácích, dvakrát byl faulován, ale rozhodčí penaltu nepískl. Naopak hra pokračovala a přišel druhý žlutý faul Jan Maška a červená karta. Od této chvíle se viditelně změnil systém posuzování pana rozhodčího a viditelně se snažil tlačit domácí tým k bodům. Při hře v oslabení se začali domácí více tlačit před naši branku, ale šance z toho nepramenily. Pět minut před koncem utkání měly Kupařovice obrovskou tutovku, kdy jsme propadli na půlce a následovalo přečíslení s centrem, kde na zadní tyči číhala na domácího útočníka prázdná branka, ten naštěstí přestřelil. V poslední minutě jsme měli ještě možnost výsledek pojistit, ale střelu Jiřího Maška opět skvěle lapil domácí super gólman. I tak vezeme z Kupařovic důležité 3 body.

1. Řeznovice 2 2 0 0 9: 2 6   ( 3)

2. Zastávka B 2 2 0 0 5: 1 6   ( 3)

3. Dolní Loučky 2 2 0 0 6: 3 6   ( 3)

4. Zakřany 2 1 1 0 6: 2 4   ( 1)

5. Lažánky 2 1 0 1 4: 2 3   ( -3)

6. Deblín 1 1 0 0 3: 1 3   ( 0)

7. Troubsko 2 1 0 1 6: 7 3   ( 3)

8. Mělčany 2 1 0 1 3: 4 3   ( 0)