LAŽÁNKY - DOLNÍ LOUČKY 0:4 (0:2), 17. 8. 2014

17. 8. 2014

Naše branky: Jan Jaroš 0:1, Miloš Zedník 0:2, Jan Jaroš 0:3, Jakub Kándl 0:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl (Vojtěch Divácký), Martin Plachký, Michal Kroupa, Václav Burian - Miloš Zedník, Jiří Mašek, Martin Mašek, Ondřej Halas - Jan Jaroš (Jaroslav Melichar), Jan Kožina (Jakub Kándl)

OSTANÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Ke druhému zápasu této sezóny jsme zajížděli do nedalekých Lažánek. Posledních 6 vzájemných utkání těchto soupeřů skončilo remízami a dnes jsme to chtěli definitivně změnit. Od úvodních minut jsme byli aktivnějšími a už v 15. minutě jsme se mohli poprvé radovat. To přiťukl míč Jiří Mašek Jan Jarošovi a ten napřáhl ze 30-ti metrů a vymetl pravý horní růžek domácí svatyně - 0:1. O tři minuty později pálil těsně vedle Jiří Mašek a ve 20. minutě stejný hráč zahrával trestný kop ze 20-ti metrů, ale i nyní míč skončil jen těsně nad. Ve 34. minutě kopal trestný kop ze 25-ti metrů Jan Jaroš, přízemní ránu gólman domácích jen vyrazil před sebe a správně doběhnuvší Miloš Zedník prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:2. Ve 38. minutě zahrával další trestný kop Jiří Mašek, ale orazítkoval jen břevno branky domácích. Domácí zahrozili poprvé až ve 42. minutě, ale dlouhatánský nákop vyboxoval vyběhnuvší Aleš Weinfurter do bezpečí.

V 50. minutě výborně hrající Ondřej Halas převzal míč, v pravý okamžik vyslal do úniku uličkou Jana Jaroše a ten podél brankáře zvyšoval naše vedení - 0:3. V 55. minutě se opřel do střely ze střední vzdálenosti Martin Mašek, ale jeho pokus domácí brankář kryl. V 60. minutě vybojoval ve středu hřiště míč agilní Jiří Mašek, obhodil si dva obránce, ale jeho následnou technickou ránu vyrazil s parádním zákrokem gólman Lažánek. O dvě minuty později zatáhl míč rychlonohý Jiří Mašek, z úhlu vypálil, ale opět jeho dělovce zabránilo jen břevno. V 64. minutě zahrozili domácí, ale akce byla zakončena střelou nad. V 67. minutě měly Lažánky svoji největší příležitost utkání, po trestném kopu si za obranu zaběhl domácí hráč a z voleje pálil do břevna. V 71. minutě musel hned dvakrát zasahovat Aleš Weinfurter, vždy to bylo po ránách za středních vzdáleností a obět bez problémů kryl. V 82. minutě jsme sehráli další parádní akci. Aktivní Miloš Zedník zatáhl míč po pravé straně, obešel obránce a vyslal do vápna parádní přetažený centr, na který si naskočil Jakub Kándl a hlavou křižně přehodil brankáře - 0:4. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo.

1. Troubsko 2 2 0 0 7: 1 6   ( 3)

2. Ivančice B 2 2 0 0 5: 1 6   ( 3)

3. Popůvky 2 1 0 1 7: 4 3   ( 0)

4. Dolní Loučky 2 1 0 1 5: 2 3   ( 3)

5. Lukovany 2 1 0 1 6: 5 3   ( 0)

6. Řeznovice 2 1 0 1 4: 3 3   ( 0)

7. Kuřim B 2 1 0 1 3: 2 3   ( -3)

8. Kupařovice 2 1 0 1 3: 2 3   ( 0)