MORAVSKÉ BRÁNICE - DOLNÍ LOUČKY 0:5 (0:4), 3. 9. 2011

3. 9. 2011

Naše branky: Martin Mašek 0:1, Michal Kroupa 0:2, Kryštof Večeřa 0:3, Kryštof Večeřa 0:4, Jan Borkovec 0:5

Sestava: Aleš Weinfurter - Jaroslav Němec, Martin Plachký, Dan Foltýn, Martin Špicl (Jan Veselý), Kryštof Večeřa, Jan Mašek (Miloš Zedník), Martin Mašek, Michal Kroupa - Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Jan Borkovec)

V utkání v Moravských Bránicích jsme jasně diktovali tempo hry. Ihned v úvodu nás dostal do vedení po doklepnutí Martin Mašek - 0:1. Naši druhou branku vsítil kapitán Michal Kroupa, když obdržel krásnou přihrávku, obešel brankáře domácích a do prázdné branky skóroval - 0:2. Za tohoto stavu zahrozili také domácí, ale jejich šanci zlikvidoval vykopnutím z prázdné branky Martin Plachký a následně brankář Aleš Weinfurter. Další dvě branky v rychlém sledu vstřelil dorostenec Kryštof Večeřa po parádních trefách - 0:4.

Ve druhém poločase jsme prožili asi od 60. do 75. minuty lehký útlum, ve kterém nás domácí zatlačili a dvakrát z dálky parádně vystřelili. Ještě lepšími zákroky se však blýskl Aleš Weinfurter. Poté ještě po závaru domácí nastřelili hlavou břevno. Pečet za utkáním udělal po výkopu našeho brankáře zaběhnuvší Jan Borkovec a nemýlil se - 0:5. Dnes můžeme jen litovat dalších asi 8 zahozených příležitostí, jenž nám mohou v jiných zápasech hodně mrzet.