MORAVSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 4:2 (2:2), 5.11.2006

28. 12. 2006

Dlouho se čekalo, zda se vůbec bude moct utkání hrát, protože celá krajina zapadla do sněhu. Domácí hřiště však bylo výborně připravené, takže k nesehraní utkání nebyl žádný důvod. Našim se uzdravili dva hráči marodky, což bylo pozitivum, ale na druhou stranu 4 další skolila chřipka! Takovouto smůlu a zdravotní krizi ještě náš tým v jeho historii nezažil. Do utkání museli být povoláni dva zdejší vysloužilci, kterým je již oběma okolo padesátky. Co se dá dělat. Do utkání jsme vstoupili velice sympaticky a dokonce jsme se již po několika minutách ujali vedení po proměněné penaltě Marka Lipovského. Domácí však byli ve stálém mírném tlaku a ten dokázali přetavit ve vyrovnávací branku. Před koncem poločasu se dostali do vedení a všichni očekávali, že takto dohrají poločas. Jeho konečnou podobu však stanovil náš záložník Petr Svoboda, který se prodral až před domácí branku a s pomocí domácího obránce, který tečoval jeho střelu, vyrovnal na poločasových 2:2.

Ve druhé půli domácí pokračovali v mírném tlaku, který vyústil ve vedoucí branku až okolo 80. minuty po chybě brankaře Kamila Válka. V tu chvíli bylo jasné, že již nezbývají síly na vyrovnání a v nastaveném čase ještě kosmeticky upravil výsledek domácí levý útočník na konečných 4:2. I přes dvoubrankovou prohru bychom měli všichni poděkovat za solidní výkon takto poskládaného týmu.