NEDVĚDICE - DOLNÍ LOUČKY 2:2 (0:2), 23. 3. 2013

23. 3. 2013

Naše branky: Jaroslav Melichar 0:1, Václav Seyfert 0:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Michal Kroupa, Martin Mašek, Lukáš Broža - Miloš Zedník - Jan Mašek (Stanislav Halas), Martin Midrla, Václav Seyfert - Jan Kožina, Jaroslav Melichar

V sobotu, 23. 3. 2013 od 13,30 hod., jsme sehráli další přátelské utkání na umělé trávě v Domaníně s týmem hrající OP Žďár nad Sázavou - Nedvědici.

Hned od úvodního hvizdu jsme drželi míč a na zdejším malém hřišti jsme dobře kombinovali. Vytvářeli jsme si i menší šance, které však nestojí ani za zmínku. První velkou příležitost měl Miloš Zedník, jenž však přihrávku z úhlu od Jaroslava Melichara nedokázal proměnit. První branku zařídil Jaroslav Melichar, který po nahrávce od Jana Maška obehrál gólmana a do prázdné branky skóroval - 0:1. Nedvědice se začala osmělovat začala si vytvářet malé šance, většinou střílela zdálky. Naši svatyni však strážil náš jistý gólman Aleš Weinfurter. Na konci první půle přihrál Martin Midrla Václavu Seyfertovi a ten s přehledem technickou střelou skóroval - 0:2.

Druhý poločas začala Nedvědice hrát aktivněji a vytvářela si větší příležitosti. My jsme začali dělat spoustu chyb. O tu první se postaral Václav Burian, který naservíroval svojí zpětnou přihrávkou míč útočníkovi a ten se nemýlil - 1:2. Hra byla vyrovnaná s řadou nepřesností na obou stranách. Poté, co svoji další příležitost neproměnil Václav Seyfert, Nedvědice ke konci po přečíslení vyrovnala - 2:2.

Sumasumárum: Zápas skončil remízou, ale myslím, že jsme byli lepším týmem. Závěr jsme sice nezvládli, ale věřím, že tohle by se nám v soutěžním utkání nestalo.