OSOVÁ BÍTÝŠKA - DOLNÍ LOUČKY 2:3 (0:1), 3. 3. 2012 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Naše branky: Jan Mašek 0:1, Michal Kroupa 0:2, Miloš Zedník 2:3

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian (Tomáš Černý), Michal Kroupa, Martin Plachký, Jaroslav Němec (Ondřej Borkovec) - Jan Mašek, Martin Mašek, Miloš Zedník, Kryštof Večeřa - Jiří Mašek (Dan Foltýn), Jaroslav Němec

info

(Mařa, 5. 3. 2012 10:38)

Poločas skončil 0:1. První branku dával Jan Mašek střelou za vápnem, druhou pak Michal Kroupa, také střelou za vápnem. Osová poté snížila na 1:2, myslím že hlavou z rohu. Pak srovnali na 2:2 závarem v malém vápně a nakonec si střelu našeho hráče obránce tečoval do vlastní brány (2:3).
Sestava: Aleš - Vašek (Tomáš Č.), Michal, Plachta, Jara N.(Ondra B.) - Jan M., Martin M., Miloš - Kryštof, Jirka M.(Dan) - Meloun
Snad je vše to správně... kdyžtak mě opravte.

info

(MaŠ, 5. 3. 2012 6:42)

Může mi prosím někdo napsat sestavu, branky, poločas a případně nějaké info ze zápasu ? Díky