POPŮVKY - DOLNÍ LOUČKY 0:2 (0:0), 5. 4. 2014

Naše branky: Jaroslav Němec 0:1, Jan Mašek 0:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Martin Midrla, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert - Jaroslav Němec, Jakub Kándl (Jan Mašek)

ŽK: Václav Burian

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

Své druhé jarní utkání jsme odehráli na horké půdě Popůvek. Zde se nám doposud nikdy nepodařilo vyhrát, ale chtěli jsme to změnit. Od úvodních minut se rozehrála poměrně vyrovnaná partie a v 10. minutě se do první příležitosti dostal Jaroslav Němec, ale střelu z úhlu mu vychytal domácí brankář. Do největší šance první půle se opět dostal Jaroslav Němec, když nejdříve ze vzdálenosti penalty nastřelil gólmana a následnou dorážkou minul odkrytou svatyni domácích. Domácí hrozili především ze standartních situací a asi ve 30. minutě hlavičkoval sběhnuvší kapitán těsně nad. Ve 44. minutě pronikal po levé straně Václav Seyfert, ale místo přihrávky na volné spoluhráče volil ránu z úhlu, kterou mu brankář Popůvek zlikvidoval.

Ve druhé půli na nás domácí vyrukovali z ostra a hned v první minutě měli obrovskou příležitost. Po přečíslení centroval přízemně zprava útočník na svého spoluhráče na zadní tyči, ale ten naprosto prázdnou branku trestuhodně minul. Ihned poté špatně rozehrál míč Aleš Weinfurter, ale následné přečíslení naše obrana stačila zastavit. Za dalších několik okamžiků zahrávaly Popůvky další z mnoha rohových kopů, ale jejich přesné zakončení dokázal vyhlavičkovat z prázdné branky kapitán Martin Plachký. V 55. minutě centroval zprava Martin Midrla na volného Jaroslava Němce, ale ten zcela volný před gólmanem promáchl. V 65. minutě jsme zahrávali hned 3 rohové kopy za sebou a ten poslední zakroutil přesně na hlavu volného Jaroslava Němce Jiří Mašek a první jmenovaný otevřel skóre - 0:1. V 78. minutě vyšlo trenérovi střídání, když přišel Jan Mašek a ihned po rozehrání se dostal k míči nalevo Václav Seyfert, křižně přihrál do středu na nabíhajícího právě Jana Maška, jenž si míč zpracoval, pohodil si jej na pravačku a ze 30-ti metrů parádně vymetl pravý horní růžek branky domácích - 0:2. Domácí mohli korigovat, když po závaru pálil domácí útočník z úhlu, ale míč prošel skrz celé naše malé vápno do zámezí. V 85. minutě zahrával trestný kop Jiří Mašek, míč před gólmanem uskočil, ten jej vyrazil k dobíhajícímu Martinu Midrlovi, ale ten netrefil jak by si představoval.

1. Dolní Loučky 15 9 3 3 30: 12 30   ( 6)

2. Kuřim B 15 9 2 4 39: 20 29   ( 5)

3. Zakřany 14 9 0 5 33: 16 27   ( 6)

4. Troubsko 15 8 3 4 26: 25 27   ( 6)

5. Senorady 15 7 3 5 38: 22 24   ( 0)

6. Radostice 15 6 5 4 30: 33 23   ( 2)

7. Popůvky 15 6 2 7 41: 35 20   ( -1)

8. Řeznovice 15 6 1 8 26: 29 19   ( -2)