POPŮVKY - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (1:0), 10. 11. 2012

10. 11. 2012

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Michal Kroupa, Václav Burian, Lukáš Veselý - Jan Mašek, Martin Mašek, Jaroslav Němec, Martin Midrla - Jan Jaroš, Jan Kožina

K poslednímu mistrovskému utkání jsme odjížděli do Popůvek značně oslabeni. Chyběli hned 4 hráči základní sestavy a trenér tedy musel hodně improvizovat. Počasí bylo typicky podzimní, silný vítr, poměrně těžký a hrbolatý terén, toto vše bohužel eliminovalo kvalitativní rozdíly mezi oběma týmy. Po úvodním oťukávání se dostali domácí po nákopu do šance, dlouhý míč díky větru nedoletěl až k Aleši Weinfurterovi, toho si hlavou obhodil domácí útočník a do prázdné branky otevřel skóre - 1:0. Sice jsme byli malinko více na míči, ale šance jsme si přes dobrou domácí obranu nedokázali tvořit. Až asi ve 40. minutě vybojoval na rohovém praporku míč Jan Mašek, přihrál pod sebe na bratra Martina, ale jeho tvrdá rána bohužel minula cíl.

Ve druhé půli jsme více drželi míče na zemi a tím se rozdíl v naší převaze ještě zvýšil. Bohužel, dokázali jsme se prosazovat pouze po domácí vápno a zde jsme místo střel volili další kombinace, které jsme nikdy nedotáhli do zdárného konce. Ihned na začátku se do výborné pozice dostal po přihrávce od Martina Maška Jan Mašek, ale jeho přízemní křižnou ránu vytěsnil domácí brankář na roh. Asi od 60. minuty jsme začali hrát "va-bank", stáhli jsme hru na 3 obránce a tlak se ještě zvýšil. Bohužel asi za 5 minut se uvolnil domácí útočník přes Václava Buriana, postupoval z úhlu až do našeho pokutového území, kde si s naším jediným obráncem poradili hned 3 domácí hráči bravurně a do prázdné branky zvýšili skóre - 2:0. Stále jsme se snažili něco vymyslet, ale marně. Dvě minuty před koncem se Popůvky opět dostaly do naší obrany a po přesné přihrávce prostřelil dělovkou z úhlu našeho brankáře potřetí domácí křídelník - 3:0. V zápětí z naší strany špatné utkání skončilo a s podzimní částí se tak loučíme s tímto nemilím debaklem.

1. Mělčany 12 9 1 2 33: 19 28   ( 10)

2. Troubsko 12 7 3 2 27: 19 24   ( 6)

3. Dolní Loučky 12 7 2 3 26: 13 23   ( 2)

4. Oslavany 12 7 2 3 26: 23 23   ( 8)

5. Zastávka B 13 7 1 5 23: 19 22   ( 1)

6. Drásov 11 7 0 4 18: 20 21   ( 3)

7. Řeznovice 12 5 1 6 27: 24 16   ( 1)

8. Deblín 12 5 1 6 22: 24 16   ( -5)