PŘÍBRAM - DOLNÍ LOUČKY 0:3 (0:1), 3.9.2006

28. 12. 2006

Ihned od počátku utkání bylo jasno, kdo má esa v rukávě. Jasně jsme domácí přehrávali a vytvářeli si brankové příležitosti, které bohužel zůstali nevyužity. Asi v patnácté minutě však bylo vše jinak. Jaroslav Brabec se nebojácně prodral až do šestnáctky hostí a nekompromisně prostřelil domácího golmana. Tato branka nás stále neuspokojila a vytvářeli jsme i nadále další a další brankové příležitosti. Výsledek poločasu byl však již konečný.

Scénář druhé půle byl naprosto stejný jako ten první. Tlačili jsme, stříleli jsme, ale brankář domácích byl neprůstřelný nebo nám byla branka příliš malá. Hráli jsme dál trpělivě a domácí jsme prakticky k ničemu nepustili. Několik minut před koncem vnesl do našich řad klid Martin Válek, který dvěma brankami během krátké chvíle zapečetil konečný výsledek na 0:3 pro náš hostující tým. Ještě jednou všechna čest před výkonem brankaře domácích, který zajistil pro domácí alespoň takto přívětivý výsledek.