PRŠTICE - DOLNÍ LOUČKY 0:4 (0:4), 25. 9. 2014

Naše branky: Jan Mašek 0:1, Jiří Mašek 0:2, Miloš Zedník 0:3, Jan Mašek 0:4

Sestava: Václav Burian - Martin Špicl, Michal Kroupa (Jan Veselý), Martin Plachký, Jan Mašek - Miloš Zedník (Ondřej Halas), Jiří Mašek, Václav Seyfert, Lukáš Podal - Jan Kožina, Jan Jaroš (Jakub Kándl)

ŽK: Jakub Kándl

OSTANÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Atypicky ve čtvrtek jsme zajížděli k odloženému utkání s Pršticemi hraném v Mělčanech. Horko těžko se nakonec podařilo poskládat 14 bojovníků, jenž přijeli bojovat o 3 body. A začali jsme zhurta. Po rozehrání míče jsme si vyměnili asi 10 přihrávek, poté Michal Kroupa přihrál uzdravenému Jan Maškovi, jenž napřáhl ze 25-ti metrů a vymetl levou pavučinku - 0:1. Na 2:0 mohl zvyšovat vzápětí Jan Jaroš z trestného kopu, ale domácí brankář skvělým zákrokem míč vyrazil. Ve 20. minutě pak přihrál míč zprava Miloš Zedník na Jiřího Maška, ten obešel obránce a svojí tradiční dělovkou ze 25-ti metrů vymetl pro změnu pravý vingl - 0:2. Za pár minut vysunul Jan Mašek po levé straně Jana Jaroše, ten si zasekl míč okolo obránce a servíroval na zadní tyč, kde skluzem trefil míč Miloš Zedník od břevna do branky potřetí - 0:3. Za další 3 minuty naši útočníci doslova vyšachovali domácí obranu a míč obdržel Jan Kožina na penaltě a nikým nebráněný, na místo optání se gólmana kampak že to chce však situaci uspěchal a bodlem těsně minul. Chvíli před koncem poločasu pak rozehrál rohový kop Jiří Mašek, signál nám sice nevyšel, ale míče se přeci jen zmocnil Jan Mašek a ranou do protipohybu zapečetil poločasový výsledek - 0:4.

Do druhého poločasu jsme vstoupili hodně vlažně a celý tento byl ve stínu našich zkažených přihrávek a nepřesností. Přesto jsme na hřišti stále byli lepším týmem a domácí jsme na dostřel prakticky vůbec nepustili. Ihned po pár minutách jsme sehráli parádní kombinaci, když Václav Seyfert si narazil míč s Ondřejem Halasem a poté přihrával pod sebe na Jana Jaroše, jehož ránu však gólman reflexivně vyrazil. Za chvíli dalším parádním zákrokem zlikvidoval i pokus Jana Kožiny. V 60. minutě pak utekl obraně osamocený Jan Kožina a byl těsně před vápnem nemilosrdně zkosen, následovala červená karta pro domácího obránce a trestný kop Václava Seyferta odhlavičkoval obránce do zámezí. Po dalším postupném kombinačním útoku loboval Václav Seyfert brankáře, ale míč se zastavil na břevnu. Poté jsme polevili, opět se nám nedařilo a naše pokusy létaly nad svatyní domácích. V poslední minutě pak nervózní domácí útočník nemilosrdně a zbytečně zkosil Ondřeje Halase a po zásluze tak obdržel druhou žlutou a tedy červenou kartu. Po následném vyhrožování rozhodčímu si chlapec asi hodně dlouho nezahraje.