PRŠTICE - DOLNÍ LOUČKY 0:5 (0:2), 19. 4. 2014

19. 4. 2014

Naše branky: Václav Seyfert 0:1, Václav Seyfert 0:2, Jan Kožina 0:3, Václav Seyfert 0:4, Jakub Kándl 0:5

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Lukáš Podal, Jiří Mašek, Martin Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina, Jakub Kándl

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Mělčan, kde jsme sehráli odvetné jarní utkání s týmem Prštic. Za větrného počasí jsme začali velmi dobře a hned ve 2. minutě poslal centr do vápna Martin Špicl, Václav Burian jej sice podskočil, ale Václav Seyfert s přehledem pod břevno otevřel skóre - 0:1. V 15. minutě založil další rychlou akci Martin Špicl, když vyslal po lajně Lukáše Podala, míč poté putoval až do velkého vápna domácích, kde Václav Seyfert přetlačil obránce a pohodlně do prázdné branky zvyšoval - 0:2. Ve 20. minutě našel dlouhým pasem Václav Seyfert Jana Kožinu, ten si skvěle zpracoval, ale poté razítkoval jen tyč. O dvě minuty později stejný hráč donutil parádní ranou k skvělému zákroku domácího gólmana a ten vytěsnil míč na roh. Ve 30. minutě zahrávali domácí z rohu vápna nebezpečný trestný kop, který na poslední chvíli vyblokoval Martin Špicl a následně odklidil míč do bezpečí. Ve 35. minutě se po centru zprava ocitl před Alešem Weinfurterem osamocený záložník domácích, ale naštěstí míč dobře netrefil. Ve 40. minutě měli domácí asi největší příležitost, ale záložník ze 12-ti metrů přestřelil.

Ihned ve 46. minutě nakopl dlouhý míč na Jana Kožinu Václav Seyfert, první jmenovaný svým důrazem přetlačil obránce a z velkého úhlu se trefil přesně k tyči - 0:3. Za další dvě minuty parádně pálil opět Jan Kožina, ale brankář jej tentokráte vychytal. V 55. minutě se nadechl k velkému sólu Martin Plachký, prošel až do vápna Prštic a poté naservíroval pod sebe Václavu Seyfertovi na hattrick - 0:4. O pět minut později přešel přes dva protihráče Jakub Kándl, necentroval přesně na dalšího našeho hráče, ale ten v tísni těsně minul. V 63. minutě zahrozili domácí, ale jejich střílený centr zleva vyblokoval Martin Špicl a poté stejný hráč vyhlavičkoval na roh tvrdou zpětnou ránu směřující na naši svatyni. V 67. minutě byl dobře postavený a osamocený Jakub Kándl ve vápně domácích a vyražený míč pohotově poklidil za záda bezmocného domácího gólmana - 5:0. V 70. minutě centroval do vápna zprava Lukáš Podal, ale Jakub Kándl jen těsně minul cíl. O pět minut později našel křižně Václav Seyfert zcela osamoceného Lukáše Podala, ale tomu míč v rozhodující chvíli uskočil. V 82. minutě měli po naší chybě domácí asi největší příležitost, ale tuto zmařil v poslední chvíli skluzem fantasticky Václav Seyfert.

1. Dolní Loučky 17 10 4 3 36: 13 34   ( 7)

2. Kuřim B 16 10 2 4 41: 21 32   ( 8)

3. Zakřany 16 10 0 6 38: 20 30   ( 6)

4. Senorady 17 8 4 5 43: 25 28   ( 1)

5. Troubsko 16 8 2 6 25: 30 26   ( 2)

6. Řeznovice 17 8 1 8 37: 32 25   ( 1)

7. Popůvky 17 7 3 7 44: 37 24   ( 0)

8. Radostice 17 6 6 5 34: 39 24   ( 0)