RADOSTICE - DOLNÍ LOUČKY 1:0 (1:0), 9. 11. 2013

9. 11. 2013

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Martin Mašek, Jan Veselý - Miloš Zedník, Michal Kroupa (Martin Midrla), Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina, Jakub Kándl

ČK: Jan Veselý

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V hojně oslabené sestavě jsme tradičně krizově díky hodům odjížděli na hodně podmáčený terén silného týmu - Radostic. Na střídačku naskočil až 15 minut před koncem Martin Midrla, který musel nahradil zraněného Michala Kroupu. Domácí zahrozili hned v první minutě, kdy na pravé straně propadl Martin Špicl a Aleš Weinfurter konečky prstů vytěsnil nejdříve centr právě z této strany a ihned vzápětí z druhé. V 10. minutě pak dokázal zázračně konečky prstů vyrazit i další přesnou ránu domácích k pravé tyči. V 15. minutě se však již domácí dočkali. Na levé straně si přihráli dva záložníci domácích a druhý hráč parádní ranou ze 30-ti metrů vymetl pravý horní růžek branky Aleše Weinfurtera - 1:0. I přesto, že jsme nehráli špatně, tak Radostice velmi dobře bránily a do šancí nás takřka nepouštěly. Jedinou vážnější ránu vyslal Jan Kožina, ale brankář domácích si s míčem poradil. Těsně před koncem první půle měli ještě příležitost domácí po rohu, kdy hlavičkoval do břevna domácí stoper a odražený míč odklidil do bezpečí Martin Špicl.

Ve druhé půli jsme hru zlepšili a začali jsme více a více zlobit. Domácí se stále soustředili na obranu a spoléhali jen na brejky. V 60. minutě se po závaru v šestnáctce domácích dostal k odraženému míči Jan Kožina, ale jeho ránu z malého vápna zblokoval obránce. Náš tlak sílil, ale chyběly střely a domácí, kteří bránili velké vápno, vždy dokázali míč v posledním okamžiku ukopnout. V 70. minutě utekl po levé straně Václav Seyfert, prošel až do vápna domácích, centroval, míč se odrazil k Michalu Kroupovi, jenž přenechal Jiřímu Maškovi, ale jeho dělovku domácí gólman zlikvidoval. Poté dvakrát zahrozili i domácí, nejdříve po nepříjemném trestném kopu zleva vyrážel Aleš Weinfurter míč na roh a po dalším centru ze stejné strany dokonce při super zákroku málem zboural tyč. Tlačili jsme se stále více dopředu, ale ve finální fázi chyběl větší důraz a snad i vůle. V poslední minutě byl ještě navíc hrubě faulován Jan Veselý, zkratoval a udeřil do protihráče, za což šel po právu do sprchy.

Závěrem bych chtěl jen "poděkovat" těm spoluhráčům, kteří nás v těžkém utkání na hody podpořili svojí absencí. Je to od Vás skvělé "týmové" chování, jen navazuji na velkou pravdu z minulých komentářů od pana Miroslava Vejpustka. Dnes jel pouze ten, kdo to s Loučským fotbalem myslí vážně. Takže díky kluci !!!

1. Zakřany 14 10 0 4 37: 15 30   ( 9)

2. Dolní Loučky 14 8 3 3 27: 14 27   ( 6)

3. Troubsko 14 8 2 4 25: 24 26   ( 5)

4. Senorady 14 7 3 4 41: 21 24   ( 3)

5. Kuřim B 14 7 2 5 35: 20 23   ( 2)

6. Řeznovice 14 7 1 6 28: 23 22   ( 1)

7. Radostice 14 6 4 4 29: 30 22   ( 1)

8. Popůvky 14 6 2 6 39: 32 20   ( -1)