ŘEZNOVICE - DOLNÍ LOUČKY 1:3 (0:1), 26. 10. 2014

26. 10. 2014

Naše branky: Václav Burian 0:1, Lukáš Veselý 0:2, Jan Veselý 0:3

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Ondřej Halas, Michal Kroupa, Jan Mašek (Jan Veselý), Vojtěch Divácký - Jan Kožina, Jan Jaroš

Další mistrovské utkání jsme sehráli za chladného počasí v Řeznovicích. Bohužel chybělo hned několik hráčů základní sestavy - Václav Seyfert, Jiří Mašek, Martin Mašek, Lukáš Podal, Miloš Zedník, ... První minuty byly vyrovnané, ale poté začali přebírat iniciativu domácí. V 15. minutě po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad sběhnuvší domácí záložník a o 10 minut později se prodral naší obranou domácí kapitán, v poslední chvíli však vystřelil nepřesně. I další závar v našem obranném čtverci vyřešil důrazný Aleš Weinfurter, takže žádná závažnější situace se řešit ani nemusela. Ve 35. minutě napřáhl ze 25-ti metrů Jan Jaroš a domácí gólman s problémy míč vytěsnil. O minutu později vypálil zdálky Jan Mašek, ale razítkoval jen břevno. Dobře ale nad poté pálili vždy z trestných kopů Ondřej Halas a Jan Jaroš. Ve 40. minutě jsme si pak několikrát rychle vyměnili míč ve středu pole, Jan Mašek přihrál doprava Václavu Burianovi, ten napřáhl ze 20-ti metrů, míč skočil před gólmanem domácích a nakonec s jeho tečí skončil i za jeho zády - 0:1.

Ve druhé půli jsme hru více zpřesnili a i nadále se soustředili na zodpovědné bránění. V 55. minutě jsme rychle po kontru domácí vykombinovali, Ondřej Halas vyvezl míč a parádní milimetrovou přihrávkou do uličky vybídl ke skórování Lukáše Veselého, jenž mezi nohama brankáře s přehledem skóroval - 0:2. V 70. minutě jsme pak vymysleli velmi podobnou akci té předchozí, Michal Kroupa rychle přenesl hru doprava nabíhajícímu Jan Veselému, jenž si míč navedl do středu a přesnou přízemní ranou trhal sítě - 0:3. V 80. minutě zahrávali domácí po faulu na hraně pokutového území nebezpečný trestný kop, ale Aleš Weinfurter parádním zákrokem míč vyrazil. O 3 minuty později po centru zprava pálil ve 100% šanci domácí záložník těsně nad a tak přišla poslední minuta, kdy se vlevo útočník Řeznovic elegantně zbavil Ondřeje Halase, přízemně přihrál na vápno, kde přesnou ranou do pravého horního růžku alespoň domácí záložník korigoval výsledek - 1:3

1. Ivančice B 12 11 1 0 58: 9 34   ( 16)

2. Troubsko 11 8 3 0 27: 10 27   ( 6)

3. Dolní Loučky 12 8 1 3 32: 11 25   ( 10)

4. Senorady 11 6 1 4 22: 17 19   ( 7)

5. Radostice 11 5 3 3 14: 21 18   ( 0)

6. Lažánky 11 5 2 4 27: 22 17   ( 2)

7. Kuřim B 12 5 1 6 27: 23 16   ( -5)

8. Popůvky 12 4 2 6 32: 29 14   ( -7)

9. Kupařovice 11 3 3 5 15: 18 12   ( -9)

10. Řeznovice 11 4 0 7 20: 24 12   ( -6)