ŘEZNOVICE - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (0:3), 27. 10. 2013

27. 10. 2013

Naše branky: Jan Kožina 0:1, Václav Seyfert 0:2, Jan Kožina 0:3, Jiří Mašek 0:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Martin Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jan Kožina - další náhradníci - Jan Veselý, Jakub Kándl

V dalším utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Řeznovic. V úvodních minutách musel hasit nepříjemný centr zprava Aleš Weinfurter, na druhé straně parádně pálil z voleje Jaroslav Melichar, ale domácí brankář vyrazil na roh. V 10. minutě parádně vyslal do uličky mezi obránce Jiří Mašek Jana Kožinu a ten v pádu přehodil domácího brankáře - 0:1. Domácí také zahrozili po rohu, kde jsme prohráli hlavičkový souboj, ale Martin Špicl vyhlavičkoval z prázdné branky na roh. Poté přihrál Václav Seyfert Jan Kožinovi za obranu, ale ten domácího brankáře nepřekonal. Ve 25. minutě přihrával Jaroslav Melichar zpětnou přihrávku na vápno Michalu Kroupovi, ale toho brankář domácích vychytal. Po přihrávce od Martina Plachkého získal míč Václav Seyfert, přešel přes 3 protihráče, ale následně přestřelil. Ve 30. minutě v obranném zákroku založil naši akci Václav Burian, míč získal Václav Seyfert a poté předvedl něco nevídaného. Od našeho vápna prošel celé hřiště a následně parádně loboval domácího brankáře - 0:2. Ve 32. minutě pak přerušil domácí akci Martin Špicl, vyvezl míč, centroval na Michala Kroupu, ten prodloužil na Jana Kožinu, který ze 30-ti metrů parádně vymetl levou šibenici domácí svatyně - 0:3. Za minutu přihrával pod sebe Jan Kožina Jiřímu Maškovi, ale jeho dělovku brankář Řeznovic vyrazil. Za dvě minuty fauloval zezadu Václava Seyferta domácí záložník a po druhé žluté kartě se musel poroučet do sprch. Následně ustál Jiří Mašek dvojnásobný souboj s protihráči a pálil k tyči, bohužel opět nebyl úspěšný. Po chvíli centroval Martin Špicl Václavu Seyfertovi, a ten se ocitl sám na malém vápně, ale nedal. Poločas zakončili svými střelami Jiří Mašek a Michal Kroupa, ale ani jeden nebyl úspěšný.

Ve druhé půli jsme se snažili držet míče a v poklidu utkání dohrát a to se nám také dařilo. Po pár minutách přihrál Václav Seyfert Janu Kožinovi, ale ten jen o pár centimetrů minul. V 55. minutě pálil ze 35-ti metrů Lukáš Veselý, domácí gólman míč vyrazil, ale kapitán Martin Mašek z malého vápna přestřelil. Za pár minut centroval zprava Martin Špicl, ale na konci celé akce pálil vysoko nad Jaroslav Melichar. V 70. minutě nám vyšel secvičený signál, Jaroslav Melichar přihrál z rohu na Václava Seyferta, ten přenechal Jiřímu Maškovi, který parádně k tyči skóroval - 0:4. Vzápětí po přihrávce Jiřího Maška za obranu střílel nad Michal Kroupa. V 80. minutě měli velkou příležitost domácí, když nám utekl jejich útočník centroval před branku a Jaroslav Melichar hlavou razítkoval naše břevno. Za chvíli po centru zleva hlavičkoval mimo Michal Kroupa. V 85. minutě však utekl po pravé straně domácí útočník, Martina Plachkého se zbytečně snažil zdvojit Martin Špicl a míč se dostal na druhou stranu k zcela volnému nabíhajícímu spoluhráči, který přesnou ranou k tyči korigoval - 1:4. V poslední minutě měl ještě obrovskou příležitost Jaroslav Melichar, ale z malého vápna vysoko přestřelil. Toto utkání jsme s přehledem ovládli a domácí mohli být rádi, že výsledek nebyl daleko výraznější.