ŘEZNOVICE - DOLNÍ LOUČKY 1:5 (1:1), 9. 6. 2013

9. 6. 2013

Naše branky: Jan Kožina 0:1, Václav Seyfert 1:2, Jaroslav Melichar 1:3, Jaroslav Melichar 1:4, Jiří Mašek 1:5

Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Martin Mašek, Michal Kroupa (Martin Špicl), Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Martin Midrla), Jaroslav Melichar - Miloš Zedník

ŽK: Martin Plachký

V předposledním kole této sezóny jsme zajížděli na parádní trávník týmu Řeznovic. První zahrozili domácí, když ve 3. minutě po trestném kopu hlavičkoval z malého vápna domácí útočník, ale Aleš Weinfurter kryl. V 10. minutě založil naši akci Lukáš Veselý, vysunul Jana Kožinu, který sklepl na Václava Seyferta, a ten nebezpečně centroval. Obránce míč odkopl k Jiřímu Maškovi a ten poslal za obranu Jaroslava Melichara, jenž loboval brankáře a těsně přestřelil i branku. Ve 20. minutě měli šanci opět domácí, když po pravé straně utekl útočník, odcentroval a v dobré pozici netrefil dobře domácí záložník, Aleš Weinfurter opět lapil. Ve 29. minutě jsme házeli aut, Michal Kroupa poté centroval na Václava Seyferta, ale těsně před ním ukopl obránce míč do bezpečí. O dvě minuty později vysunul Lukáš Veselý Jiřího Maška, ten nebezpečně vypálil, ale brankář míč vyrazil. Ve 42. minutě utekl po levé straně tradičně Václav Seyfert, odcentroval míč, na penaltě zpracoval Jan Kožina a technicky přeloboval domácího brankáře - 0:1. V poslední minutě se postavil k trestnému kopu ze 45 metrů domácí obránce, napálil jej, míč zaplaval a zaplachtil pod víko naší branky - 1:1.

Ve 48. minutě vybojoval míč na obránci Jan Kožina, přihrál doleva na Václava Seyferta a ten parádně přeloboval brankáře - 1:2. V 50. minutě odvrátili domácí rohový kop, míče se zmocnil Michal Kroupa a vypustil parádní ránu, která jen těsně minula pravý horní růžek. V 54. minutě vyslal Martin Plachký za obranu dlouhý míč, ten ztlumil hlavou domácí obránce, ale poté byl důraznější Jaroslav Melichar, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:3. O minutu později přerušil rozehrávku Řeznovic na půlce Jan Mašek, po lajně vyslal Jaroslava Melichara, který byl v souboji s gólmanem důraznější a přehodil jej - 1:4. V 61. minutě vybojoval míč Jaroslav Melichar, přihrál pod sebe na Michala Kroupu, který však sám před brankářem neuspěl. V 65. minutě posílal za obranu míč Michal Kroupa, odraženého míče se zmocnil kapitán Martin Mašek, ale jeho dělovku vytáhl domácí brankář na roh. O minutu později přihrál Michal Kroupa Jiřímu Maškovi, ten napřáhl ze 20-ti metrů a nádherně vymetl pravou pavučinu branky domácích - 1:5. V 70. minutě pálil ve skrumáži před domácí svatyní Lukáš Veselý, ale jeho bodlo prosvištělo nad. V 82. minutě pak opět pálil z dálky Jiří Mašek, ale trefil jen boční síť domácí konstrukce. V poslední minutě si pak ještě vytvořili příležitosti domácí, ale Aleš Weinfurter před útočníkem míč vyrazil. Po zásluze tak vezeme z Řeznovic všechny 3 body.

1. Oslavany 23 17 2 4 61: 35 53   ( 17)

2. Dolní Loučky 23 15 3 5 62: 25 48   ( 15)

3. Mělčany 23 12 4 7 60: 43 40   ( 4)

4. Troubsko 22 11 5 6 46: 39 38   ( 2)

5. Zastávka B 23 11 4 8 37: 34 37   ( 4)

6. Lažánky 23 10 5 8 36: 30 35   ( 2)

7. Řeznovice 23 8 4 11 51: 52 28   ( -8)

8. Popůvky 23 9 0 14 55: 61 27   ( -6)