SENORADY - DOLNÍ LOUČKY 1:2 (0:2), 31. 8. 2013

Naše branky: Jiří Mašek 0:1, Jiří Mašek 0:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý . Martin Mašek, Jiří Mašek (Jan Veselý), Michal Kroupa, Václav Seyfert - Jaroslav Němec (Stanislav Halas), Jaroslav Melichar

ŽK: Martin Plachký

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hodně horkou půdu bývalého týmu z OP - do Senoradů. Na překrásném pažitu jsme očekávali kvalitního soupeře, ale chtěli jsme odvézt domů nějaký ten bodík. A začátek nám vyšel na jedničku. Jaroslav Němec byl vyslán do uličky, postupoval sám na brankáře a byl ve vápně faulován, bohužel rozhodčí faul vytáhl mimo pokutové území, takže z toho byl jen trestný kop. Ten však bravurně Jiří Mašek zakroutil k pravé tyči a právě od ní trefil horní růžek branky domácích - 0:1. V 7. minutě pronikal domácí hráč po pravé straně a vypálil z úhlu, Aleš Weinfurter, však pohotově míč vyrazil. Ve 13. minutě zahrávaly rohový kop Senorady a jejich záložník hlavičkoval naštěstí jen těsně vedle vzdálenější tyče. O dvě minuty později utekl rychlík Václav Seyfert, zatáhl míč až do velkého čtverce soupeře, přihrál pod sebe Jaroslavu Melicharovi, ten však z jasné pozice přestřelil. Ve 20. minutě postupně dvakrát pálili Václav Seyfert a levačkou Michal Kroupa, bohužel ani jedna rána neměla střelecké parametry. Ve 32. minutě byl vyslán dlouhým míčem do kontru Jaroslav Melichar, avšak bohužel mířil jen vedle. Ve 33. minutě provětral tvrdou střelou z dálky domácí hráč rukavice Aleše Weinfurtera, ale ten vyrazil na roh. Poté zatáhl míč po levé straně Václav Seyfert, do uličky vyslal Jaroslava Melichara, který si zasekl a na zadní tyč servíroval Jaroslavu Němcovi, jenž sám před brankářem trestuhodně tutovku zahodil. Ve 43. minutě se postavil k trestnému kopu z pravého rohu velkého vápna domácích opět Jiří Mašek, vypálil, ve zdi některý z domácích hráčů míč pozdvihl a ten zaplachtil přesně k zadní tyči domácí svatyně - 0:2.

V 50. minutě vyslal výborně hrající Lukáš Veselý za obranu Václava Seyferta, ten pronikal až do vápna, ale jeho následná střela letěla nad branku Senoradů. O dvě minuty později zahrozili domácí, ale jejich rána skončila mimo tyče naší branky. V 54. minutě pak putoval míč po ose - Lukáš Veselý, Václav Seyfert, Michal Kroupa přenechal Jaroslavu Melicharovi, ten však mířil nad branku Senoradů. Za další dvě minuty obdržel dlouhý míč Václav Seyfert, chvíli jej podržel a poté přihrál na Jaroslava Melichara, ale ten jen nastřelil brankáře. O dvě minuty později jsme rychle rozehráli trestný kop, Václav Seyfert odcentroval na Martina Maška, ale ten v dobré pozici přestřelil. Poté dostal dobrý míč do běhu Jan Veselý, vypálil, ale jeho střelu vytěsnil domácí brankář na břevno. V 63. minutě zahrávaly Senorady z dobré pozice přímý kop, ale s tímto si Aleš Weinfurter bez problémů poradil. V 67. minutě pak dobře zatáhl míč po levé straně Václav Seyfert, servíroval před branku Jaroslavu Němcovi, který však v jasné pozici netrefil míč ideálně a nebylo z toho nic. V 70. minutě rozehrál aut pod sebe Stanislav Halas Martinu Špiclovi, jenž křižně odcentroval, na míč si naběhl Jan Veselý, ale bohužel netrefil z voleje branku. O minutu později se dostal do 100% pozice i kapitán Martin Mašek, ale domácí gólman předvedl super zákrok a vyrazil na roh. V 74. minutě zahrozili také domácí, ale střelu ze střední vzdálenosti Aleš Weinfurter kryl. Za dvě minuty zahrávaly Senorady rohový kop a na zadní tyči hlavičkoval jen těsně vedle domácí útočník. V 79. minutě se však domácí dočkali, střela ze 20-ti metrů udělala Aleši Weinfurterovi problémy, vypadla mu, poté se rozhodl ji vykopnout do rohu, tam míč domácí udrželi, vrátili zpět na velké vápno a přesnou střelou korigovali výsledek - 1:2. V 85. minutě měli domácí další velkou příležitost, ale rána ze vzdálenosti penalty byla naštěstí zblokována. V posledních minutách jsme odolávali územnímu tlaku domácích, ale ty jsme už do ničeho vážnějšího nepustili

1. Zakřany 4 4 0 0 16: 4 12   ( 6)

2. Dolní Loučky 4 4 0 0 12: 2 12   ( 6)

3. Troubsko 4 4 0 0 13: 5 12   ( 6)

4. Zastávka B 4 3 0 1 7: 8 9   ( 0)

5. Řeznovice 4 2 0 2 8: 7 6   ( 0)

6. Lažánky 3 1 1 1 5: 9 4   ( -2)

7. Prštice 4 1 1 2 4: 13 4   ( -2)

8. Senorady 4 1 0 3 11: 6 3   ( -3)