SENORADY - DOLNÍ LOUČKY 2:0 (1:0), 30. 8. 2014

30. 8. 2014

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Lukáš Veselý, Vojtěch Divácký (Lukáš Podal) - Ondřej Halas (Miloš Zedník), Jiří Mašek, Martin Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Jan Veselý), Jan Jaroš (Michal Kroupa, Martin Špicl)

ŽK: Václav Seyfert, Martin Plachký

OSTANÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Za krásného počasí jsme sehráli další mistrovské utkání na parádním pažitu v Senoradech. Již ve 2. minutě zahrávali domácí trestný kop ze 30-ti metrů, tvrdou přízemní dělovku vytěsnil Aleš Weinfurter na břevno. O minutu později vyslal nadýchaný centr za obranu kapitán Martin Plachký na Ondřeje Halase, ten přihrál pod sebe Lukáši Veselému, jenž dělovkou jen těsně minul cíl. Ve 4. minutě pak Senorady rozjely rychlý postupný útok, na jehož konci byl centr, který náš gólman vyrazil k útočníkovi, který zakončoval, ale Martin Plachký míč vyblokoval nad. O minutu později zahrávali domácí rohový kop, ten Aleš Weinfurter vyrazil a domácí hráč vypálil odraženým míčem jen do břevna. Ihned z protiútoku se míč postupně dostal až k Jiřímu Maškovi, jenž parádně vypálil, ale brankář domácích, byť s problémy, míč zneškodnil. V 11. minutě pronikal domácí hráč podél našeho velkého čtverce, byl faulován a rozhodčí k našemu rozčarování vtáhl míč dovnitř - penalta. Tuto Senorady s přehledem proměnily - 1:0. V 15. minutě jsme špatně rozehráli aut, po kterém se domácí postupně propracovali až před vápno a následnou dělovku vytěsnil Aleš Weinfurter na aut. Ve 25. minutě pálil opět ze střední vzdálenosti Jura, ale opět byl jeho protějšek úspěšnější. O 3 minuty později rozjely Senorady další rychlou akci zakončenou přízemním centrem do našeho vápna, kde odblokoval útočníka výborně Vojtěch Divácký.

Ani ve druhém poločase jsme se do příležitostí nedostávali, i přesto, že jsme získávali optickou převahu. V 53. minutě jsme však propadli v obranné rozehrávce a na konci akce zakončoval osamocený domácí hráč ze vzdálenosti penalty, naštěstí jen křižně minul. V 55. minutě zahrával trestný kop Jiří Mašek, ale domácí gólman míč parádně vykopl do zámezí. Z následného rohového kopu jsme sehráli secvičený signál, ale Lukáš Veselý v jasné pozici netrefil dobře míč. V 62. minutě jsme opět vzadu vyrobili hrubku, odražený míč se dostal k záložníkovi domácích, ten si obhodil svého protihráče a střelou k tyči nedal našemu brankáři šanci - 2:0. V 68. minutě pálil k tyči ze 20-ti metrů Martin Mašek, ale opět byl strážce domácí svatyně úspěšnější. V 74. minutě přihrával Lukáš Podal Václavu Seyfertovi do dobré pozice, ale slabou střelu druhého jmenovaného gólman opět zneškodnil. V 82. minutě pronikal za obranu domácích Václav Seyfert, byl faulován v naprosto totožné situaci a místě jako v první půli domácí hráč, byl z toho bohužel pouze trestný kop z hranice velkého čtverce a ten vyrazil domácí brankář na roh. Zbytek utkání jsme sice tlačili, avšak do vážnější situace nás domácí nepustili a tak po zásluze zůstaly všechny body v Senoradech.