TROUBSKO - DOLNÍ LOUČKY 1:0 (0:0), 1. 10. 2011

1. 10. 2011

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Špicl, Michal Kroupa, Jaroslav Němec - Jan Mašek, Martin Mašek, Jaroslav Melichar, Martin Plachký - Miloš Zedník (Jan Steiner), (do 20. minuty hráno pouze v 10-ti hráčích), Kryštof Večeřa (Dominik Martinek)

ŽK: Martin Plachký, Václav Burian

V Troubsku jsme nastoupili od začátku do 20. minuty pouze v 10-ti hráčích. Bohužel, pracovní povinnosti, svatby, pohřby a kdoví co ještě znemožnili postavit klasickou sestavu. Každopádně do zmiňované minuty nebylo vidno, že by domácí hráči hráli proti oslabenému soupeři. Hra byla vyrovnaná a my jsme dokonce měli nějaké střelecké příležitosti. Od poloviny první půle nás posílil dorostenec Kryštof Večeřa, jenž měl v nohách již dopolední dva futsalové zápasy a utkání v Hrušovanech, přesto bojoval, co mu jen síly stačily. Ani na jedné straně si týmy zásadní střelecké příležitosti nevytvořily a proto se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli hra pokračovala ve vyrovnaném partesu, ale asi v 50. minutě Troubsko zahrávalo asi z 25-ti metrů trestný kop, u kterého bohužel zaváhal Aleš Weinfurter a vůbec první střela mezi naše tyče dostala domácí do vedení - 1:0. Snažili jsme se, co to jen šlo, střelu Dominika Martinka, jenž vystřídal Kryštofa Večeřu se štěstím vyrazil domácí brankář. Asi 10 minut před koncem utkání se nadechl k velkému sólu Martin Mašek, obešel dva obránce a z úhlu křižně vypálil, jeho střelu bohužel zastavila tyč. A když v poslední minutě po rohovém kopu Jaroslava Melichara hlavičkoval Martin Špicl jen těsně vedle, skončily všechny 3 body na domácím drnitém pažitu. Velké poděkování patří našim dorostencům, kteří v této situaci ochotně pomohli.