TROUBSKO - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (1:0), 11. 10. 2014

12. 10. 2014

Naše branka: Jan Jaroš 1:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Lukáš Podal, Martin Plachký, Václav Burian, Jan Mašek - Miloš Zedník (Ondřej Halas), Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Jan Veselý), Jan Jaroš - Vojtěch Divácký

K dalšímu utkání jsme zavítali na příšerný trávník, spíše "drnoviště" k jednomu z nejlepších týmů soutěže - do Troubska. Od úvodních minut započala vyrovnaná partie, ve které přeci jenom domácí byli o něco aktivnějšími. Ve 24. minutě zahrávalo Troubsko trestný kop zleva, střílený centr do našeho pokutového území prodloužil nabíhající útočník hlavou k tyči a bylo to - 1:0. Ve 28. minutě jsme měli obrovskou šanci k vyrovnání, když míč zatáhl nalevo Václav Seyfert, přihrál pod sebe Jan Kožinovi, ale ten míč netrefil ideálně a domácí gólman se štěstím míč udržel. O minutu později centroval zprava Michal Kroupa, Jan Kožina míč promáchl a stejně tak před brankářem Troubska nebyl důrazný Jan Jaroš. Ve 32. minutě vznikl závar v našem pokutovém území, ale naštěstí jsme nakonec míč dokázali odklidit do bezpečí.

Do druhého poločasu domácí vstoupili s výrazně vyšší aktivitou a jasně nás přehrávali. Ve 47. minutě hlavičkoval po trestném kopu osamocený útočník těsně mimo, nakonec však byl ještě odmáván offside. V 50. minutě pak pálil po zpětné přihrávce domácí záložník, ale jeho dělovka skončila nad naší brankou. Za 2 minuty vyrážel s problémy další trestný kop Troubska Aleš Weinfurter a celá akce byla zakončena nepřesnou ranou těsně vedle naší levé tyče. V 66. minutě sehráli domácí parádní akci, kdy nakonec z levé strany centroval útočník na nabíhajícího záložníka do vápna, ten netrefil ideálně a Aleš Weinfurter bravurně kryl. V 74. minutě po naší ojedinělé akci vyvezl míč Lukáš Podal poslal dlouhý míč na Jana Jaroše, jenž si míč posunul doprava a poté křižně prostřelil padajícího brankáře Troubska - 1:1. Ke konci utkání domácí vyvinuli velký tlak, ale naše spolehlivá obrana jim rozhodující branku nedopřála.

1. Ivančice B 10 9 1 0 49: 8 28   ( 13)

2. Troubsko 9 7 2 0 23: 9 23   ( 5)

3. Dolní Loučky 10 6 1 3 26: 10 19   ( 7)

4. Senorady 9 5 0 4 19: 15 15   ( 6)

5. Popůvky 10 4 2 4 31: 24 14   ( -4)

6. Lažánky 9 4 2 3 22: 17 14   ( 2)

7. Radostice 9 4 2 3 11: 19 14   ( -1)

8. Kuřim B 10 4 1 5 17: 21 13   ( -5)