TROUBSKO - DOLNÍ LOUČKY 2:0 (2:0), 12. 10. 2013

12. 10. 2013

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Martin Špicl - Miloš Zedník (Václav Seyfert), Martin Midrla, Michal Kroupa, Jan Kožina - Jaroslav Melichar, Jakub Kándl (Jan Veselý) - další náhradník - Jaroslav Melichar

ŽK: Martin Midrla

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na půdu druhého týmu tabulky - Troubska. Bohužel kvůli zraněním a jiným povinnostem chyběli opory týmu - Jiří Mašek, Václav Seyfert a Lukáš Veselý. Od prvních minut započala vyrovnaná partie a oba týmy bojovali především s hodně drnitým trávníkem. Ve 12. minutě vypálil ze 30-ti metrů Jaroslav Melichar, ale brankář míč vyrazil. Ve 20. minutě utekl domácí hráč po levé straně, naservíroval míč pod sebe spoluhráči, ale ten v dobré pozici přestřelil. Za chvíli mělo Troubsko další velkou příležitost, když dokonce domácí hráč obešel i Aleše Weinfurtera, ale centr před branku naše obrana odvrátila. Ve 23. minutě Troubsko mělo akci jako přes kopírák, průnik po levé straně, přihrávka pod sebe a tentokráte přesné zakončení k tyči - 1:0. Snažili jsme se o vyrovnání, ale hodně jsme chybovali a do šancí nás domácí nepouštěli. Ve 40. minutě pak ztratil míč na půlce Jaroslav Melichar, následoval protiútok domácích, přihrávka za obranu do offsidu, který byl máván, nikoliv však odpískán a faul Aleše Weinfurtera - penalta. Tuto s přehledem domácí hráč proměnil a zvýšil skóre - 2:0.

Ve druhé půli jsme přidali na aktivitě a hrálo se především na branku domácích. Ihned v úvodu jsme měli 3 příležitosti, ale střely létaly mimo branku, aktivní byl především kapitán Martin Mašek. V 55. minutě podběhl domácí brankář míč a Jaroslav Melichar jen těsně na míč nedosáhl. I nadále jsme se tlačili před domácí branku, ale Troubsko skvěle bránilo a spoléhalo na brejkové situace. Po jedné z nich se dostal domácí útočník do dobré pozice, ale rána mu nesedla. Čas rychle ubíhal a touha o bodech se pomalu rozplývala. Tvrdou ránu Michala Kroupy domácí gólman parádně lapil. Bohužel jsme si žádnou větší příležitost nedokázali vytvořit a tak poprvé v sezóně nevezeme ani bod.

1. Zakřany 10 8 0 2 24: 10 24   ( 9)

2. Troubsko 10 8 0 2 22: 13 24   ( 6)

3. Dolní Loučky 10 7 2 1 22: 8 23   ( 8)

4. Řeznovice 10 6 0 4 24: 16 18   ( 3)

5. Senorady 10 4 2 4 28: 17 14   ( 2)

6. Radostice 10 4 2 4 23: 28 14   ( 2)

7. Kuřim B 10 4 1 5 24: 13 13   ( -5)

8. Lažánky 10 4 1 5 17: 24 13   ( -5)

9. Zastávka B 10 4 0 6 12: 26 12   ( -6)