VEVERSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 1:3 (0:0), 31. 5. 2009

31. 5. 2009

Naše branky: Václav Seyfert 0:1, Martin Válek 0:2, Jiří Pavlíček 0:3

Sestava: Lukáš Šperlín - Jaroslav Válek, Martin Špicl, Michal Kroupa, Radek Hájek (Jan Malásek) - Stanislav Halas (Jiří Had), Jiří Pavlíček, Lukáš Panovský, Martin Plachký - Václav Seyfert, Stanislav Jaroš (Martin Válek)

ŽK: Lukáš Panovský, Lukáš Šperlín, Martin Válek

neděli, 31. 5. 2009 od 16,30 hod., nastoupili naši muži k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti ve Veverských Knínicích. Věděli jsme, že nás na velmi nerovném a rozmočeném terénu nečeká vůbec lehký soupeř, přesto jsme však chtěli vybojovat všechny 3 body. Podzimní utkání skončilo naší výhrou v poměru 2:0.

Od úvodních minut jsme začali velmi aktivně a snažili se tvořit pozemní kombinací, i když kvalita hřiště tomuto moc nenahrávala. V 10. minutě hezky pronikal Václav Seyfert po pravém křídle a jeho průnik zastavil až úkopem na rohový kop domácí obránce. Ve 20. minutě hezky napřáhnul Lukáš Panovský k jeho typické střele, se kterou měl sice domácí brankář potíže, ale poradil si s ní. V této etapě jsme se snažili dobře kombinovat, ale chyběla finální přihrávka a moment překvapení. Ve 30. minutě vyslal do „uličky“ Václav Seyfert Stanislava Jaroše, jenž šajtlí vrátil zpět na vápno Stanislavu Halasovi a ten technicky to protipohybu střílel, bohužel jeho rána skončila mimo branky domácích. Ve 35. minutě zahrozili nebezpečným průnikem i domácí, ale jejich útočníkovi se z úhlu naštěstí nepodařilo vrátit míč zpět před branku a tak následoval pouze odkop od naší svatyně. Veverské Knínice měly velké množství standartních situací, ale větší příležitost si nevytvořily. První poločas tedy skončil bezbrankovou remízou.

Do druhého poločasu vlétli nebezpečně domácí. Ve 48. minutě byl na konci jejich kombinační akce útočník, jehož střelu Lukáš Šperlín vyrážel a míč se přes dva hráče dostal ještě zpět k dalšímu Knínickému hráči, který zakončoval. I jeho pokus, jenž neumístil, kryl náš brankář. V 65. minutě pálil ze 30-ti metrů nebezpečně Lukáš Panovský, ale jeho pokus vyrazil domácí brankář na roh. V 70. minutě vybojoval Lukáš Panovský míč na levé straně hřiště poslal do pokutového území střílený centr, který domácí brankář neudržel a míč pohotově poklidil do sítě Václav Seyfert – 0:1. V 75. minutě vybojoval těsně před velkým vápnem domácího týmu míč střídající Martin Válek a z otočky skvěle a tvrdě vypálil, domácí gólman míč neudržel a bylo to – 0:2. V 77. minutě vyslal čtyřicetimetrovým pasem do brejku Jiřího Pavlíčka Václav Seyfert, ten míč zpracoval, ale šanci mu zmařil výborným zákrokem Knínický brankář. V 80. minutě založil kombinační akci Jan Malásek, který narazil míč Martinu Válkovi, ten se obtočil okolo protihráče a vysunul Jiřího Pavlíčka, jenž prostřelil levačkou domácího brankáře potřetí – 0:3. V 86. minutě hasil domácí protiútok Lukáš Šperlín, míč útočníkovi ukopl, ten však přes něho přepadl a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil domácí hráč a snížil – 1:3. V 88. minutě zatáhl po pravé straně míč Václav Seyfert, dal pod sebe na Martina Válka, ten ještě prodloužil a Jiří Pavlíček přenechal v lepší pozici Lukáši Panovskému, jenž však tuto tutovou šanci neproměnil, brankář jeho ránu kryl. V poslední minutě ještě domácí zahrozili jak jinak než z trestného kopu, na míč zaběhl za obranu domácí kapitán, ale hlavou netrefil bránu. Utkání jsme tedy zvládli a vyhráli v poměru 3:1.

Sumasumárum: Je pozitivní, že jsme utkání zvládli na velmi těžkém a nerovném terénu. Kvalita naší hry byla jistě lepší než minulý týden, ale určitě měla ještě velké reservy. Celému týmu patří velké poděkování za jeho výkon. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!