VÍR - DOLNÍ LOUČKY 8:3 (5:1), 1. 3. 2015

1. 3. 2015

Naše branky: Michal Kroupa 1:1, Jan Mašek 5:2, Jan Veselý 6:3

Sestava: Václav Burian - Martin Špicl, Martin Plachký, Dan Foltýn, Jaroslav Němec - Jan Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Ondřej Halas - Jan Veselý, Jan Jaroš

K prvnímu letošnímu přátelskému utkání jsme zajížděli do Domanína, kde jsme se utkali s týmem Víru. Ten byl však "slušně" posílen 4 divizními špílmachry z místní Bystřice nad Pernštejnem. My se naopak potýkali s tím, abychom vůbec přijeli alespoň v 11, někteří naši spoluhráči se na nás totiž opět regulérně vysr..i. A byli to právě bystřičtí hráči, kteří prakticky režírovali celé utkání. Úvod utkání byl vyrovnaný a my měli více příležitostí. Ihned ta první domácích však skončila za zády Václava Buriana. Z protiútoku jsme zatlačili a Jan Jaroš ještě v pokutovém území patičkou přihrál na lépe postaveného Michala Kroupu a ten se nemýlil - 1:1. Poté však během několika minut domácí uskočili na rozdíl 4 branek. Nejdříve po rohu předskočil našeho gólmana útočník domácích, poté si nás domácí rozebrali a do prázdné branky skórovali. A když si poté po střele z dálky vybral další slabší chvilku opět náš brankář a následně nás Vír znovu naprosto vyšachoval, byl na světe poločasový výsledek v poměru - 5:1

Ihned v úvodu druhé půli dobře zakombinovali Jan Veselý s Michalem Kroupou, který servíroval do prázdné branky Janu Maškovi - 5:2. Z protiútoku pálil zdálky domácí útočník, ale našemu brankáři proklouzla opět nemastná rána pod nohou. Z protiútoku korigoval po centru zleva od Jiřího Maška hlavou Jan Veselý a stejný hráč byl za pár minut sám před ležícím gólmanem, bohužel trestuhodně nedal. Domácí nás do konce utkání ještě 2x pokořili dělovkou pod víko a po skrumáži hlavičkoval dobíhající hráč Víru a byl vlastně jediným regulérním střelcem tohoto týmu. Zbytek branek zajistili hráči domácí Bystřice. Konečný výsledek se tedy zastavil na debaklovém poměru - 8:3.