ZAKŘANY - DOLNÍ LOUČKY 2:1 (1:0), 17.9.2006

28. 12. 2006

Plán zněl: „odvést minimálně jeden bod“, bohužel realita byla jiná. Za celý zápas jsme se nedokázali vyrovnat s velmi tvrdým povrchem domácího hřiště, který nám činil neuvěřitelné problémy. Domácí se po mírném tlaku a půlhodině hry dostali po rohovém kopu přesnou hlavičkou do vedení 1:0. My jsme dokázali odpovědět jen několika náznaky šancí a nepřesnými střelami. Do druhů půle jsme jednoznačně chtěli vymačkat maximum a zápas otočit. To se bohužel nepovedlo a domácí nás již po několika minutách potrestali druhou brankou po brejkovém úniku domácího útočníka. To nás paradoxně zlomilo k lepšímu výkonu a vyrovnali jsme se domácímu týmu, ba možná jsme je částečně přehrávali. Bohužel vytvořili jsme si několik šancí, se kterých se ujala pouze střela Marka Lipovského po rohovém kopu. Konec se blížil velice rychle a my jsme museli otevřít hru, bohužel výsledkem bylo již jen břevno v poslední minutě nastřelené opět Markem Lipovským. Domácí mohli naši útočnou snahu ještě potrestat gólem v nastaveném čase po brejku, ale šanci zlikvidoval výborným zákrokem Lukáš Klim. Shrnutí je takové, že domácí zaslouženě získali 3 body a dle mého názoru je příčinou našeho neúspěchu přizpůsobení se domácí nakopávané taktice.