ZAKŘANY - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (2:0), 20. 8. 2011

20. 8. 2011

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Dan Foltýn, Martin Špicl, Jan Veselý - Jan Mašek, Martin Mašek, Jaroslav Melichar, Jaroslav Němec - Miloš Zedník (Jan Borkovec), Jan Kožina - další náhradník - Jan Steiner

ŽK: Jan Mašek, Jaroslav Němec

Do dnešního utkání jsme vstupovali bez dvou klíčových hráčů zadních řad - bez kapitána Michala Kroupy a Martina Plachkého. Proto se tomuto faktu musela přizpůsobit celá sestava. Domácí nás od úvodních minut zatlačili, ale bez brankového vyjádření. Asi po 15 minutách jsme hru vyrovnali, ale bohužel šance Martina Maška, Jaroslava Melichara i Jana Kožiny zůstaly nevyužity. Skórovali tedy domácí po vydařeném brejku a následném centru z levé strany skóroval hlavou o tyč jejich útočník - 1:0. Za pár minut přidaly Zakřany druhou branku po střele, následném odraženém míči a zaspání naší obrany - 2:0.

Ve druhém poločase domácí polevili, ale nám jako by chyběla vůle a chuť utkání zvrátit. Bohužel další šance Jaroslava Melichara byla opět trestuhodně zahozena. Toto utkání prostě bylo z naší strany nepovedené a definitivní tečku udělali domácí, když dlouhý odkop od branky přetavili v rychlý brejk s chladnokrevným zakončením jejich útočníka pod břevno branky bezmocného Aleše Weinfurtera - 3:0.