ZASTÁVKA B - DOLNÍ LOUČKY 1:3 (0:0), 18. 9. 2011

18. 9. 2011

Naše branky: Jaroslav Melichar 0:1, Jan Mašek 0:2, Jaroslav Melichar 1:3

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Michal Kroupa, Martin Špicl, Jaroslav Němec - Jan Borkovec, Martin Mašek, Jan Mašek, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Jan Kožina - náhradníci - Jan Steiner, Stanislav Halas

ŽK: Jaroslav Němec, Václav Burian

Očekávali jsme, že utkání v Zastávce bude velmi obtížné. Domácí se sice "krčí" na chvostu tabulky s nulovým kontem, ale jejich "áčko" hrálo včera, takže byli hojně posíleni s jediným cílem - dnes naplno bodovat. Ihned od úvodních minut si vynutili tlat a rodili se i šance, tyto jsme však dokázali vždy eliminovat. Asi ve 20. minutě však fauloval ve vápně kapitán Michal Kroupa útočníka a kopala se penalta, tuto však Aleš Weinfurter lapil. Poté jsme se osmělili a hru vyrovnali. Do velkých šancí se dostal třikrát Jaroslav Melichar, ale bohužel je nedokázal proměnit. Počtvrté stejný hráč zahrával prudký trestný kop, ale tento domácí na poslední chvíli uklidili do zámezí. Do kabin se tedy odcházelo za bezbrankové remíze.

Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná partie, my jsme především hráli ze zabezpečené obrany a spoléhali na naše rychlé brejkové hráče. Asi v 60. minutě zatáhl míč po pravé straně kapitán Michal Kroupa, našel parádní uličkou zabíhajícího Jaroslava Melichara a ten procedil míč do branky domácích - 0:1. Domácí přidali na obrátkách, ale my jsme hráli bezchybně. V 70. minutě přihrál Miloš Zedník Janu Maškovi, jenž se po předchozím zastřelování opřel do míče, a ten zaplachtil do pravého horního růžky branky Zastávky - 0:2. Domácí ihned vystřídali čerstvé posily a vše vrhli do útoku. Začala se rodit jedna šance za druhou, ale buď výborný brankář Aleš Weinfurter, nebo obrana hasila vše, co Zastávka vymyslela. V 82. minutě se domácím podařilo alespoň výsledek zkorigovat, když nás přečíslili po levé straně, následoval míč pod sebe na vápno, tam se opřel do míče jejich záložník a nedal našemu brankáři šanci - 1:2. Chvíli poté těsně prohrál běžecký souboj Michal Kroupa s útočníkem, vyběhnuvší Aleš Weinfuter nastřelil pouze útočníka, ale napodruhé již náš kapitán míč uklidil do bezpečí. Po následném rohu ještě Zastávka trefila hlavou břevno, ale to bylo vše. Navíc v poslední minutě se nadechl k brejku Jan Mašek, souboj na půli ustál, přihrál Jaroslavu Melicharovi, který si obhodil obránce a parádní křižnou ránou trhal sítě - 1:3. Takto utkání skončilo a my bereme další 3 body.