ZASTÁVKA B - DOLNÍ LOUČKY 2:4 (2:2), 29. 9. 2013

29. 9. 2013

Naše branky: Václav Seyfert 0:1, Martin Midrla 2:2, Martin Mašek 2:3, Michal Kroupa 2:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Lukáš Veselý - Martin Midrla, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina, Jaroslav Melichar (Jan Veselý) - další náhradníci - Jaroslav Němec, Martin Špicl

ŽK: Martin Mašek

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším mistrovském utkání jsme změřili síly na hřišti v Zastávce s místní rezervou a nezačali jsme vůbec zle. V úvodních minutách se dvakrát nebezpečně zastřeloval Jiří Mašek, ale brankář domácích byl pozorný. V 5. minutě pak vyslal dobrým míčem za obranu Jiří Mašek Václava Seyferta a ten napřáhl ze 20-ti metrů krásně pod víko - 0:1. Po přihrávce od Michala Kroupy na Jana Kožinu druhý jmenovaný nebezpečně pálil, ale nic za toho nebylo. Ve 20. minutě udělal chytu Martin Plachký, hlavou poslal malou domů, k té se dostal domácí rychlík, vypálil úhlu, trefil tyč, od té se míč odrazil a osamocený domácí útočník napálil z blízka jen břevno. Za dalších pět minut zaběhl domácí útočník za obranu na centr zprava a z malého vápna přestřelil. Ve 35. minutě pak zachyboval po lehké ráně soupeře Aleš Weinfurter, míč mu vypadl z rukou a pohotový útočník doklepl za jeho záda - 1:1. Minutu před koncem první půle zahrávali domácí trestný kop ze 20-ti metrů a jeho exekutor se trefil výstavně k tyči - 2:1. Ihned z rozehrávky však utekl po levé straně Jiří Mašek, vypálil, domácí gólman míč jen vyrazil a pohotový Martin Midrla mířil přesně - 2:2.

Ve druhém poločasu již jsme jasně začali ovládat hru a chtěli jsme utkání rozhodnout. V 55. minutě parádně prošel po levé straně Václav Seyfert přihrál pod sebe volnému Janu Kožinovi, ten však na brankové čáře trefil jen jediného hráče domácích, velká škoda. Za pár minut dostal krásnou přihrávku od Martina Midrli Jaroslav Melichar, ale ve vápně jej zastavil již poslední obránce. I nadále jsme tlačili a v 65. minutě přiťukl míč kousek před velkým vápnem domácích Václav Burian kapitánu Martinovi Maškovi a ten parádní ranou do pravého horního růžku dostal naše barvy do vedení - 2:3. Vzápětí si domácí stoper málem dal hlavou po našem nákopu vlastní branku, ale míč skončil jen těsně vedle branky Zastávky. V 75. minutě pálil parádně Martin Mašek, ale trefil jen Václava Buriana, od kterého se míč odrazil opět jen těsně mimo pravé tyče branky domácích. Po dalším centru pak hlavičkoval Václav Burian těsně vedle. Dvě minuty před koncem se pak zmocnil míče ve středu hřiště Jiří Mašek, přihrál za obranu Jaroslavu Melicharovi a ten spolu s Michalem Kroupou šli sami na brankáře, první jmenovaný těsně před gólmanem přihrál druhému, který skluzem zapečetil dnešní výsledek - 2:4.

1. Troubsko 8 7 0 1 20: 9 21   ( 6)

2. Dolní Loučky 8 6 2 0 21: 6 20   ( 8)

3. Zakřany 8 6 0 2 21: 9 18   ( 6)

4. Senorady 8 4 1 3 27: 15 13   ( 4)

5. Lažánky 8 4 1 3 16: 18 13   ( 1)

6. Kuřim B 8 4 0 4 22: 10 12   ( -3)

7. Řeznovice 8 4 0 4 16: 16 12   ( 0)

8. Radostice 8 3 1 4 18: 26 10   ( 1)