Jdi na obsah Jdi na menu
 


BLAŽOVICE - DOLNÍ LOUČKY 1:6 (1:2), 21. 9. 2008

21. 9. 2008

Naše branky: Jan Lukas 0:1, Jan Mašek 1:2, Václav Burian 1:3, Jan Kožina 1:4, Václav Burian 1:5, Jan Kožina 1:6

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal - Miloš Zedník (Ondřej Svoboda), Patrik Srba, Václav Burian - Jan Lukas, Jan Mašek (Martin Kubín), Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

ŽK: Pavel Rozsypal

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 21. 9. 2008 ve 13,45 hod., nastoupil náš dorostenecký tým na horké půdě týmu Blažovic, který minulý rok stejně jako náš tým postoupil do Okresního přeboru. Cíle mají oba týmy společné - udržet se ve vyšší soutěži, než hráli loňskou sezónu. Oba soupeři se spolu střetli již začátkem jarní části minulé sezóny v přátelském utkání na našem hřišti, kdy náš tým porazil Blažovice hokejovým výsledkem - 6:4.

Obrazek

dnešním utkání šlo o dost cenné body, jelikož oba týmy v předchozích zápasech nějak moc nezazářili, proto mužstva potřebovala bodovat, aby se vzdálili možnému sestupu zpět do nižší třídy. Do zápasu vstoupil lépe náš tým, když zatlačil domácí mužstvo na vlastní polovinu. Poprvé náš tým zahrozil po nahrávce Obrazekkapitána Patrika Srby, který poslal míč na nabíhajícího Jana Lukase, ten šel sám na brankáře a s přehledem proměnil - 0:1. Po této brance se hra trochu vyrovnala a začali hrozit i domácí, naše obrana však jejich útoky eliminovala. Bohužel i dnes si naši obránci vybrali slabší chvilku, když dlouhý nakopnutý míč odehrával Tomáš Černý, míč se však odrazil k útočníkovi domácích, který poslal tvrdou střelu na našeho brankáře Jindřicha Borkovce. Ten střelu jenom vyrazil, bohužel, pouze na dobíhajícího útočníka domácích, jenž míč poslal do naší sítě - 1:1. Náš tým se po obdržené brance semknul a zatlačil domácí opět na vlastní polovinu, kde postupně zahrozili střeleckými pokusy Patrik Srba, Jan Kožina a Jan Lukas, který svoji krásnou střelou orazítkoval břevno domácího branky. Ale ani po těchto střeleckých příležitostech se stav nezměnil. Náš tým zahrozil z rohového Obrazekkopu, který zahrával Jan Kožina a na přední tyč si skvěle sběhnul Miloš Zedník, který po zpracování poslal pěknou střelu, která šla jen do tyče do domácí branky, ale k odraženému míči se dostal aktivní Jan Mašek a poklidil míč do prázdné branky - 1:2. Do konce poločasu si náš tým vytvořil další velkou příležitost, když Miloš Zedník v těžké pozici prodloužil na Patrika Srbu, ten si narazil s Janem Maškem a poslal před bránu přízemní centr na který si sběhl Václav Burian, bohužel branku minul. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:1 pro naše mužstvo.

Do druhého poločasu nastoupilo naše družstvo ve stejném složení a hned po úvodním hvizdu si opět vytvořilo velký tlak. Po autovém vhazování se dostal míč k Patriku Srbovi, jenž poslal tvrdou střelu na branku domácího týmu ze střední vzdálenosti, ale střelou orazítkoval jenom tyč domácí branky, míč se však odrazil ObrazekVáclavu Burianovi, který bez problému překonal domácího brankáře - 1:3. Další branku vstřelil Jan Kožina po krásném uvolnění Janem Maškem, když Honza poslal krásnou nahrávku přímo do běhu jmenovci Kožinovi, jenž šel sám na brankáře a střelou tyči brankáře překonal po čtvrté - 1:4. Po této brance domácí tým začal hodně a zbytečně faulovat, což přinášelo řadu příležitostí ze standardních situací. Krásnou střelu na branku domácího celku vyslal Václav Burian ale z 20-ti metrů trefil pouze břevno domácí svatyně. Další gólovou příležitost vytvořil pro Václava Buriana střídající Ondřej Svoboda, který poslal krásný centr přímo na hlavu Vaška, jenž bez problému poslal míč do sítě domácích - 1:5. Domácí se odhodlali k ještě více agresivní hře, a to přineslo své následky, jeden z hráčů domácího celku tvrdě skluzoval do Miloše Zedníka, který kvůli tomuto zákroku byl Obrazekpozději střídán. Po tomto faulu se domácí hráč rozčílil a začal atakovat rozhodčího nevhodnými slovy, za což byl správně vyloučen. Další akci si zopakovali jako přes kopírák dva Honzové z útoku Mašek a Kožina a první jmenovaný poslal krásnou nahrávku na druhého, který překonal domácího brankáře dnes již po šesté - 1:6. V poslední minutě chtěl rozhodčí vykompenzovat dvě žluté karty, tak pískl přísnou penaltu proti našemu týmu po faulu Kamila Martinka. K penaltě se postavil domácí kapitán, ale to našeho skvělého brankáře vůbec nerozhodilo a penaltu skvělým zákrokem chytil. V posledních minutách dnešního utkání byl ještě vyloučen další hráč domácího celku po druhé žluté kartě za urážky rozhodčího. Do samotného konce už se nic nestalo a tak náš tým mohl oslavit třetí výhru v řadě.

Sumasumárum: Dnes kluci ukázali svoji touhu bodovat, i když všichni nebyli úplně ve své formě. Fotbalisté přivezli tři body a k tomu pětibrankový rozdíl. Celý tým dnes nechal na hřišti vše co mohl, a proto všem členům mužstva děkuji !!!

Pasr

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kluci...

(Pasr, 23. 9. 2008 18:33)

bylo to už lepší, myslím, že naše výkony jdou zápas od zápasu nahoru, obrana skřipala jak říká MIlda v prvním poločasu, ale v druhým hráče domácích k ničemu nepustila, až tedy na přísně odpískanou penaltu, kterou chtěl rozhodčí nejspíš vykompenzovat dvě čeervené karty pro domácí hráče, ale jinak kluci pojďme dál bojovat a v neděli urvat další body, všichni vidíte, že to jde, tak pojďme a budeme bojovat o lepší umístění:)a MIldo Ty se dej do kupy:)potřebujem Tě!!!a v neděli si hrál hodně dobře, žádných 70%, ale rozhodně mnohem, mnohem víc:)

Super

(MilZed, 23. 9. 2008 16:36)

Vsichni predvedli super vykon.....v prvnim polocase sice skripala trochu obrana ae ve druhem polocase pracovala na jednicku..a ne jen obrana ae i cely tym.Ja osobne sem byl ze sveho vykonu tak na 70% spokojenej...jenom skoda toho zraneni,snad to bude do nedele ok

Další skvělý výsledek

(MaŠ, 22. 9. 2008 10:18)

BRAVO, BOMBEŘI, válejte dál !!!