BLUČINA - DOLNÍ LOUČKY 0:1 (0:0), 18. 10. 2009

18. 10. 2009

Naše branka: Martin Kubín 0:1

Sestava: Ondřej Borkovec - Jakub Halas, Kamil Martinek, Jan Kožina, Radek Bednář - Jan Michek, Jiří Mašek, Miloš Zedník, Ondřej Svoboda - Martin Jacko, Martin Kubín - náhradník - Martin Mašek

neděli, 18. 10. 2009 od 12,45 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na hřišti nováčka soutěže – týmu Blučiny. I když byli domácí papírovými favority, přesto naši kluci chtěli vybojovat alespoň bodík.

Už před zápasem nás provázela velká nepříjemnost. Oba brankáři jsou bohužel nemocní, proto musel zaskočit v bráně Ondřej Borkovec, jenž hraje především předstopera. Zápas začal v rychlém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. První jsme zaútočili my, když po velkém závaru před brankou se dostal do slibné příležitosti Jiří Mašek, Jeho střela však mířila doprostřed branky a brankář míč chytil. Další naši příležitost měl opět Jiří Mašek, který orazítkoval břevno. Domácí si vytvářeli také šance. Domácí útočník nastřelil krásnou střelou z velkého vápna břevno. Později domácí zahrozili z volného přímého kopu, pokus domácí záložníka však skončil těsně mimo. Jan Kožina se po krásném průniku z vlastní poloviny dostal až před samotného gólmana, na poslední chvíli si však ukopl míč a vyběhnuvší brankář míč lapil. Miloš Zedník vyslal ke konci poločasu do úniku dnes výborně hrajícího Martina Kubína, jenž však střelou k bližší tyči netrefil bránu. Poločas tedy skončil remizou 0:0.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, aktivní hra na obou stranách. Miloš Zedník vyslal kolmou nahrávkou Ondřeje Svobodu, ten si narazil s Jiřím Maškem a centroval pod sebe před branou, kde se dostal k míči Martin Jacko, ale míč do branky nepropasíroval. Zahrozili i domácí střelou ze střední vzdálenosti, Ondřej Borkovec si však s jeho pokusem poradil. Jiří Mašek o chvíli později vyslal Martina Kubína, jeho první pokus brankář chytil, ale důrazný Martin se dostal opět k míči a skóroval do prázdné branky - 1:0. Miloš Zedník vyslal opět Martina Kubína, který byl opět sám před gólmanem, ale branku bohužel netrefil. V samotném závěru ještě bylo po jedné šanci na každé straně. Naši šanci měl výborně hrající Radek Bednář, jenž potáhl míč po levé straně, dostal se až do vápna, ale na domácího brankáře nevyzrál. Poslední šanci utkání měli domácí, když se Blučinský brankář  postavil k přímému kopu, ale jeho pokus chytil do náruče Ondřej Borkovec. Zápas tedy skončil naším vítězstvím v poměru 1:0.

Sumasumárum, resp. Slovo trenéra: Dnes bych chtěl pochválit celý tým za bojovný výkon. Opravdu jsme všichni bojovali stejně jako minulý týden a vezeme krásné a důležité 3 body z hřiště Blučiny. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!