Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ KOUNICE - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (0:1), 24. 10. 2009

24. 10. 2009

Naše branka: Kamil Martinak 0:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Halas, Kamil Martinek, Pavel Rozsypal, Radek Bednář - Jan Michek, Ondřej Borkovec, Miloš Zedník, Ondřej Svoboda - Jan Kožina, Martin Kubín (Martin Mašek)

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 24. 10. 2009 od 12,15 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na hřišti Dolních Kounic. Naši borci chtěli potvrdit dobrou formu z posledních zápasů a dovézt do Louček všechny body. Utkání to však rozhodně nebylo jednoduché.

Utkání s Dolními Kounicemi jsme začali velmi aktivní hrou a dostávali se do gólových příležitostí. Jan Kožina se nejprve dostal do šance po kolmé nahrávce Miloše Zedníka, ale nastřelil pouze brankáře, který vyrazil míč na rohový kop. Do další příležitosti se dostal opět Jan Kožina, jenž projel přes půl hřiště, avšak jeho střela nemířila mezi tyče. Do šance se poté dostali i domácí, Kamil Martínek jemně atakoval domácího útočníka a rozhodčí písknul penaltu. Tu ovšem bravurně chytil Jindřich Borkovec. Další šanci domácích měl kapitán, ale jeho střela proletěla těsně vedle naší branky. Poté jsme zase převzali taktovku my a do šance se dostal Ondřej Borkovec. Na velkém vápně zachytil odražený míč, který mu bohužel nesedl ideálně a skončil vedle domácí branky. Stejný hráč o chvilku později zatáhl míč středem a došel si pro faul na velkém vápně. Míč si postavil Miloš Zedník, vypustil tvrdou ránu, která ještě skočila před domácím gólmanem, ten stačil jenom vyrazit před sebe, kde stál Jan Kožina. Ten nahrál pod sebe na Kamila Martinka, jenž střelou k tyčce dostal náš tým do vedení - 1:0. Tato branka přišla ve 45. minutě utkání a poločas tak skončil 1:0 pro naše mužstvo.

Ve druhém poločasu byla opět série zahozených šancinašem podání. První z nich měl Jan Kožina, kterého vyslal Ondřej Svoboda, Jan Kožina se zbavil obránců, ale jeho střelu pravou nohou však brankář Dolních Kounic pokryl. Domácí se ve druhém poločase dostávali do více příležitostí. Dolnokounický útočník se řítil sám na našeho brankáře, který bravurně míč vyrazil a následný balón odkopl Pavel Rozsypal do bezpečí. Naši další příležitost měl Kamil Martinek, kterého vyslal Ondřej Borkovec, Kamil Martinek však křižnou ranou těsně minul pravou tyč. Domácí kopali v 70. minutě přímý volný kop a míč bohužel zapadl do branky - 1:1. Dolní Kounice byly po vstřelené brance aktivnější a vypracovali si další šance, které ovšem Jindřich Borkovec pochytal. Miloš Zedník 10 minut před koncem ještě protáhl domácího gólmana střelou tyči, ale ten vyrazil na rohový kop. Rohový kop zahrával Jan Kožina, míč kroutil do brány a domácí obránce míč vykopl z brankové čáry do bezpečí. Zápas tedy skončil remízou v poměru - 1:1.

Sumasumárum: Dorostenci dovezli dobrý bod, i když vzhledem k vývoji utkání nemuselo zůstat jenom u něj. Ale nevadí. Jedeme dál a pokusíme se vybojovat nějaký ten bodík i v příštím, velmi obtížném domácím utkáníMoutnicemi. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MilZed

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář