Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ KOUNICE - DOLNÍ LOUČKY 1:2 (0:0), 4. 10. 2008

4. 10. 2008

Naše branky: Jan Mašek 0:1, Patrik Srba 1:2

Sestava: Jindřich Borkovec - Jan Lukas, Tomáš Černý, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal - Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Martin Kubín (Jiří Mašek), Jan Mašek, Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

ŽK: Jan Lukas

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 4. 10. 2008 ve 13,15 hod., nastoupili naši dorostenci na hřišti týmu Dolní Kounice. Náš tým v minulém kole utrpěl vysokou porážku, takže kluci chtěli svůj výkon z minulého zápasu odčinit dnes. Podle dosavadní tabulky byl na tom lépe náš tým se ziskem 9-ti bodů. Hráči z Kounic vybojovali zatím bodů 6.

Obrazek

Od prvních minut byl zápas velmi vyrovnaný. Na podmáčeném hřišti se hrálo velmi složitě, a tak hráči obou týmu kazili nahrávky více než obvykle. Celý první poločas se odehrál převážně ve středu hřiště. Největší šanci našeho týmu měl Jan Mašek, když přesnou nahrávkou přes tři obránce ho našel kapitán Patrik Srba, ale sám před Obrazekbrankářem Honza nedal. Na druhé straně se do velké šance dostali domácí, když zahrávali rohový kop, ze kterého se dostal do zakončení hlavou jeden z hráčů domácích, ale na brankové čáře zachránil náš tým Ondřej Borkovec, ten míč od hlavičkoval do bezpečí. Oba týmy si vytvořili pár “pološancí“, ale nedokázali je využít. Do kabin se tedy šlo s nerozhodným výsledkem 0:0.

Do druhého poločasu náš tým doslova vlétl. Vytvořili jsme si mnoho šancí, do střeleckých příležitostí se dostali Patrik Srba, Jan Mašek, Jan Kožina, Vašek Burian, ale nikdo z těchto hráčů nedokázal svoji střelu přetavit v branku. Hráči domácího týmu prvních 15 minut druhého poločasu míče jen odkopávali a naše obrana je nepustila ani na vlastní polovinu. Nátlaková hra se vyplatila v 65. minutě. Miloš Zedník našel pěkným pasem Jana Maška, který tentokrát sám před brankářem s přehledem překonal Obrazekdomácího gólmana a poslal náš tým do vedení – 0:1. Po naší vedoucí brance se hra vyrovnala a do šance na vyrovnání se dostali i domácí. Bohužel první chybou naší obrany dokázali vyrovnat. Z pravé strany poslali centr do vápna, kde byl zcela nehlídaný hráč domácího týmu a přesnou hlavičkou k tyčce naší branky vyrovnal - 1:1. Naše dorostence tato branka nepoložila, ale naopak začali dále bojovat a tlačit soupeře. Pěkný pas poslal Patrik Srba na Jana Kožinu, který bohužel z úhlu sám na brankáře nedal, když jej vychytal perfektním zákrokem brankář domácích. Tlak našeho týmu gradoval. Miloš Zedník si zatáhl míč po své pravé straně, byl tvrdě zasažen domácím stoperem, ale zákrok ustál a pokračoval směrem do vápna, kam poslal zpětnou nahrávku, na kterou si sběhl kapitán Patrik Srba a se štěstím překonal brankáře mezi jeho nohy - 1:2. Po této Obrazekbrance už náš tým začal hodně bránit a chtěli jsme si vítězství už udržet. I přes veškerou snahu celého týmu se dostal v 85. minutě do velké šance hráč domácích, když už šel sám na našeho brankáře, ale skvělým zákrokem ho nenechal zakončit Tomáš Černý. Do konce zápasu už nic domácí nevymysleli, a tak naši kluci získali “vydřené“ tři bodyhorké půdy v Dolních Kounicích.

Sumasumárum: Naši hráči dnes předvedli bojovný výkon. Všichni si byli vědomi, že  v minulém kole to nebylo to, co chtějí hrát, a tak dnes ukázali, že i když se nedaří se dokáží semknout a urvat tři body. Celému týmu za předvedený výkon děkuji. VYHRALI JSME, PROTOŽE JSME HRÁLI TÝMOVĚ !!!

Pasr

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Pasr

(MaŠ, 5. 10. 2008 13:12)

... kuji a gratuluji BORCI !!!

Máco...

(Pasr, 5. 10. 2008 10:53)

máš to na tiscali:)

kkti..

(Honza L., 4. 10. 2008 17:38)

1:2 ... byli to strasni curaci.. nemuzu ani chodit..

,,,,,,,,,,

(fanda, 4. 10. 2008 16:40)

A kolik to ted skoncilo?

Vitezstvi

(MilZed, 4. 10. 2008 16:37)

Super zapas!Sice prvni polocas byl trochu slabsi,ae v kabinach jsme si vsecko vyrikali a druhej polocas byl suverene v nasi rezii...jinak to byli frajirci jak svina