Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - AFK TIŠNOV 1:6 (1:1), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

2. 8. 2008

 

Naše branka: Jan Mašek 1:1

Sestava: Jindřich Borkovec (Petr Záluský) - Ondřej Borkovec, Tomáš Černý, Patrik Srba, Lukáš Válek (Ondřej Svoboda) - Kamil Martinek, Jan Mašek (Patrik Žák), Miloš Zedník, Václav Burian (Leoš Knoflíček) - Jan Kožina, Martin Kubín (Jan Lukas)

Fotogalerie ze zápasu

V sobotu, 2. 8. 2008 ve 14,30 hod., nastoupil k přátelskému utkání náš dorostenecký tým proti soupeři z Tišnova, který hraje I. třídu Krajského přeboru.

Obrazek

 

Od začátku zápasu bylo jasné kdo je na hřišti favoritem, byl to tým z Tišnova. Naši kluci srdnatě bojovali, ale bohužel zkušenosti byly na straně soupeře. Tišnov vstřelil první branku po zaváhání Jindřícha Borkovce, když pozdě vyběhl a míč mu do Obrazekbranky poslal náš hráč, který v týmu Tišnova hostuje - Kryštof Večeřa - 0:1. Zásluhou Jana Maška náš tým vyrovnal na 1:1 a za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Do druhého poločasu na nás tým Tišnova “vlítl“ a nastřílel nám celkem 5 branek. V dnešním utkání rozhodly hlavně zkušenosti, kterých hráči z AFK mají rozhodně víc, než většina našich hráčů. I tak si však myslím, že náš tým nehrál úplně špatně, ale chce to ještě hodně trénovat.

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář