Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - BLAŽOVICE 8:1 (4:1), 10. 5. 2009

10. 5. 2009

Naše branky: Patrik Srba 1:0, Václav Burian 2:1, Jan Kožina 3:1, Jan Lukas 4:1, Jan Kožina 5:1, Václav Burian 6:1, Jan Lukas 7:1, Václav Burian 8:1

Sestava: Jindřich Borkovec (Leoš Knoflíček) - Martin Mašek, Ondřej Borkovec, Tomáš Černý, Pavel Rozsypal - Patrik Srba, Miloš Zedník, Jan Mašek (Martin Kubín), Václav Burian - Jan Lukas, Jan Kožina (Patrik Žák) - další náhradník - Dominik Martinek

ŽK: Jan Mašek, Pavel Rozsypal

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 10. 5. 2009 od 14,00 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání proti týmu z chvostu tabulky – Blažovicím. Na podzim naši kluci dokázali vybojovatBlažovicích cenné 3 body za vítězství 6:1 a na tento výsledek chtěli navázat i doma. Do zápasu šel tedy náš tým jako favorit.

Od úvodních minut jsme to naplňovali zcela jednoznačně. Stříleli jsme na branku hostů jednu střelu za druhou, ale branka ne a ne přijít. Jan Kožina prošel po levé straně, ale jeho pokus skončil pouze v boční síti. Gól přišel po 15-ti minutách, když byl za mluvení brankáře Blažovic písknut nepřímý kop proti jejich svatyni. Ten rozehrál Jan Mašek, narazil Patriku Srbovi a ten prostřelil zeď i brankáře přízemní střelou 1:0. Po vstřelené brance jsme se opět, jak je již naším zvykem zbytečně zatáhli, a hosté nás za to potrestali vyrovnání, když se Blažovický hráč prosadil ve vápně hlavou po trestném kopu. Po této, vyrovnávající brance jsme se ale vzpamatovali. Jan Lukas přihrál hlavou Miloši Zedníkovi, jenž utekl celé obraně, avšak jeho pokus šel jenom do náruče hostujícího brankáře. Patrik Srba poté krásně prokličkoval po pravé straně a krásným centrem do vápna našel Václava Buriana, který nás hlavou dostal do vedení - 2:1. Za nedlouho prošel Jan Mašek do vápna Blažovic, nacentroval pod sebe a Jan Kožina pravou nohou k tyčce vstřelil třetí branku našeho týmu - 3:1. Těsně před koncem poločasu našel ještě Miloš Zedník naslepo Jana Lukase a ten přesprintoval oba stopery a střelou k tyčce se nemýlil - 4:1. Do kabin se tedy šlo za pěkného a jednoznačného stavu 4:1 pro naše mužstvo.

Druhý poločas jsme začali velmi dobře a už po několika minutách rozvlnili síť popáté. Provedl tak Jan Kožina po krásném centru Jana Lukase - 5:1. V 60. minutě potáhl středem míč Miloš Zedník, nahrál do běhu Václavu Burianovi, jenž se střelou k tyčce nemýlil - 6:1. O chvilku později potáhl opět po pravé straně míč Patrik Srba, míč nahrál pod sebe, kde byl Martin Kubín, avšak jeho pokus mířil vedle branky. Pavel Rozsypal zahrával na půli hřiště přímý volný kop, míč zahrál do velkého vápna, tam přeskočil Jan Lukas hostujícího brankáře a hlavou rozvlnil síť - 7:1. V 80. minutě zachytil nepřesný odkop soupeře Miloš Zedník, který z voleje vracel před bránu, kde stál Václav Burian, avšak jeho pokus hlavou mířil jenom do náruče gólmana Blažovic. V samotném závěru nahrával Jan Lukas Václavu Burianovi a ten střelou k tyčce zpečetil svůj dnešní hattrick a naše vítězstvi v poměru - 8:1.

Sumasumárum: SoupeřeBlažovic jsme přehráli jednoznačně a zaslouženě nechali všechny 3 body doma. Dokonce jsme, alespoň dle mého, předvedli našim divákům hezký výkon korunovaný 8 hezkými brankami. Věřme, že v takovýchto výkonech budeme pokračovat a SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MilZed

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(MaŠ, 11. 5. 2009 5:38)

Borci gratuluji ke skvělé kanonádě.

Gratulace

(MaŠ, 11. 5. 2009 5:38)

Borci gratuluji ke skvělé kanonádě.