DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 17:0 (7:0) - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

12. 8. 2007

neděli, dne 12. 8. 2007 ve 13,30 hod., sehráli svoje premiérové utkání naši nově založení dorostenci. Utkání proběhlo za velmi příznivých klimatických podmínek a asi stovka fandů tak mohla sledovat skvělé střelecké představení našich mladých svěřenců.

Dnešní utkání bylo jasnou záležitostí našeho týmu a hrál se prakticky jednostranný fotbal. Celé oba poločasy se odehrály na půlce soupeře a odpovídá tomu i konečné skóre dnešního duelu – 17:0, po poločase 7:0.

Rozhodně to není ale tak, že do sítě soupeře padaly branky samy. Kluci předvedli ve hře dopředu skvělý kombinační fotbal, a často se stávalo, že drželi míče na Obrazeksvých kopačkách i několik minut bez přerušení soupeřem. V utkání padlo mnoho branek, ale hodně šancí zůstalo neproměněných, což by se ve vyrovnanějších utkáních mohlo nevyplatit. Naši dorostenci skvěle bojovali i za stavu, kdy byl zápas již rozhodnutý a za to jim patří veliká pochvala ! Pro naše diváky bylo utkání určitě atraktivní, bylo v něm k vidění velké množství šancí a určitě také pěkná předvedená hra našich dorostenců. Ti nehráli "zbrkle", ale dokázali si podržet míč a akci dobře rozehrát. Tento zápas nás sice moc neprověřil, ale určitě jsme v něm ukázali svoji útočnou sílu, kterou chceme zlobit i kvalitnější soupeře. Takže kluci, velká pochvala pro Vás, ale zároveň bych chtěl apelovat na fakt, Obrazekže bez tréninku to nepůjde!!!

Sumasumárum: Velké množství našich fandů mohlo shlédnout skvělé představení s velkým množstvím krásných kombinací a hlavně vstřelených branek. Všichni si moc přejeme, aby našim dorostencům jejich elán vydržel v průběhu celé sezóny a věřme, že zabojují i o postup do vyšší soutěže. I když Deblín nebyl příliš kvalitním soupeřem, nutno vzdát velký hold klukům, kteří spolu takto hráli prakticky poprvé. Jen tak dál KLUCI !!!