DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 11:0 (6:0), 21. 10. 2007

21. 10. 2007

neděli, 21. 10. 2007 ve 12,30 hod., sehrál náš dorostenecký tým další mistrovské utkání s týmem Deblína. Naši borci byli jasnými favority, vždyť v jejich přípravném utkání v létě deklasovali svoje soupeře výsledkem 17:0. Dnes se však očekávalo úplně jiné utkání, které jsme ale měli bez problémů zvládnout.

dnešním utkání ukázal náš tým dorostu, že nepatří do 3. třídy a že se popere o postup do třídy vyšší. Svého soupeře jednoznačně přehrál, za celý zápas ho nepustil do větší šance a s přehledem vyhrál 11:0.

od prvních minut náš tým soupeře z Deblína zatlačil na jejich polovinu a Obrazekvymýšlel jednu krásnou akci za druhou. Ve 3. minutě se dostal do skvělé pozice Kamil Martinek a skvěle sehranou akci zakončil kolenem – 1:0. O několik minut později to byl opět Kamil Martinek, který zvyšoval na 2:0, poté, co byl důraznější a zmocnil se úspěšně odraženého míče. V 15. minutě unikl po pravém křídle Kamil Martinek, poslal krásný centr před branku Deblína a ten přesně umístil Jan Lukas – 3:0. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu, a dokazuje to i fakt, že si na vápně si narazili náš předstoper Pavel Jašek a střední záložník Patrik Srba, druhý jmenovaný obešel ve vápně ještě dva hráče a do protipohybu brankáře vstřelil naši další branku – 4:0. O několik minut později byl ve vápně hostů faulován Kamil Martinek - penalta. K té se postavil brankář Pavel Babička, ale jeho střela letěla vysoko nad. Po další Obrazekakci se konečně trefil i náš kapitán Václav Burian, když si sběhl na rohový kop Miloše Zedníka a míč do branky krásně doklepl – 5:0. Těsně před koncem poločasu se ještě trefil Jan Lukas, když si zopakovali akci s Kamilem Martinkem, který opět utekl po jeho pravé straně, poslal krásný nadýchaný centr před branku Deblína a Jan Lukas skóroval – 6:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, abychom neinkasovali žádnou branku a ještě další přidali. Z jednoho z prvních útoků vstřelil svoji třetí branku-hattrick náš kanonýr Kamil Martinek, když ho krásně uvolnil střídající špílmachr Martin Mašek – 7:0. O několik minut později vyslal Martin Mašek do skvělé pozice Patrika Srbu, který se z úhlu nemýlil – Obrazek8:0. Asi nejkrásnější branku zápasu vstřelil Jan Mašek, když autové vhazování skvěle sklepl hlavou Martin Mašek na Pavla Jaška, ten narazil právně Honzovi, který krásnou střelou k tyči zvýšil skóre - 9:0.75. minutě vypálil krásně z velkého vápna Martin Mašek, jehož střela nepříjemně skočila těsně před brankářem – 10:0. Poslední, pečetící branku utkání vsítil Patrik Srba, když napřáhl z velkého vápna a brankář hostů míč podcenil a ten mu prošel mezi nohama – 11:0.

ObrazekSumasumárum: V tomto zápase se nedá vyzdvihnout žádný hráč, protože všichni podali velmi kolektivní výkon, a proto se tento zápas musel líbit i divákům. Tímto bych chtěl poděkovat i klukům ze žáků, kteří nám moc pomohli a jsou to David Hanák a Ondřej Borkovec. Kluci, moc Vám děkujeme.