DOLNÍ LOUČKY - MODŘICE 0:3 (0:1), 14. 6. 2009

14. 6. 2009

Sestava: Adam Dvořák - Martin Mašek, Kamil Martinek, Jan Kožina, Lukáš Válek - Dominik Martinek (Ondřej Borkovec), Miloš Zedník, Václav Burian, Jan Lukas (Martin Kubín) - Jan Mašek, Tomáš Černý

ŽK: Václav Burian, Jan Lukas

neděli, 14. 6. 2009 od 14,00 hod., nastoupili naši dorostenci k letošnímu poslednímu domácímu utkání. Soupeřem našich fotbalistů byly Modřice, které jsme na podzim porazili v poměru 3:1. Vzhledem k tomu, že jsme byli papírovými favority, chtěli jsme vyhrát.

Sice jsme byli favorité, ale ihned od úvodních minut to tak na hřišti nevypadalo. Hra byla hodně vyrovnaná a za šance lze považovat pouze střely ze střední vzdálenosti. Naše střely ale mířily převáženě do prostorů, kde stál hostující gólman. Nejvíce povedenou předvedl Jan Kožina, když jeho pokus směřoval krásně pod břevno, ale brankář Modřic si s ní poradil. O pár minut později však naši pasivní hru potrestal soupeř, když střelou k tyčce překonal dnes vynikajícího gólmana Adama Dvořáka0:1. Za zmínku snad stojí ještě nepovedený nájezd Tomáše Černého. Do kabin jsme tedy odcházeli za nepříznivého stavu.

Do druhé půle jsme šli jednoznačně s tím – utkání otočit. Hra však začala podobně jako na začátku utkání. Hrálo se především uprostřed hřiště. Mírnější převahu jsme měli my, ale branku se nám vsítit nepodařilo. Naši největší šanci trestuhodně pohřbil Miloš Zedník, když přestřelil branku z vyložené pozice. Jan Mašek měl další příležitost, podařilo se mu přehodit brankáře, ale bohužel s ním i branku. Do další šance se dostal Jan Kožina, avšak jeho křižnou střelu brankář Modřic zlikvidoval. Po nevyužitých šancích přišel trest a hostující tým nám vstřelil v krátkém sledu 2 branky a bylo po utkání. Modřice měly i další šance, ale tyto bravurně vychytal Adam Dvořák. Zápas tak skončil 0:3náš neprospěch.

Sumasumárum: Dnes se bohužel nedařilo. I přesto, že každý před utkání očekával jednoznačně plný bodový zisk, nezadařilo se. I taková utkání se bohužel hrají, je to sport, fotbal. Věřme, že v posledním utkání ve Veverské Bítýšce naši dorostenci podají lepší výkon a dovezou nějaký ten bodík.