Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - MORAVSKÉ BRÁNICE 5:1 (1:1), 2. 8. 2009 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

2. 8. 2009

Naše branky: Jiří Mašek 1:1, Pavel Rozsypal 2:1, Jakub Halas 3:1, Pavel Rozsypal 4:1, Kamil Martinek 5:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Juříček, Ondřej Borkovec, Kamil Martinek, Radek Bednář - Dominik Martinek, Miloš Zedník, Jiří Mašek - Jakub Halas, Pavel Rozsypal, Ondřej Svoboda - Moravské Bránice doplnil - Patrik Žák

Fotogalerie z utkání

sobotu, 2. 8. 2009 od 14,00 hod., sehráli naši dorostenci svoje první a zároveň poslední přátelské utkání před novou sezónou 2009/10. Na naše hřiště přijel téměř tradiční soupeřMoravských Bránic, který s námi v dosavadních 4 utkáních nedokázal uhrát ani bod. Ale jak již to v mládežnických soutěžích bývá, každá sezóna je jiná, takže jsme byli zvědavi, jak že jsou naši junioři připraveni na novou sezónu.

Ihned od úvodních minut bylo naše mužstvo aktivnější a vytvářelo si mnoho brankových příležitostí. Velkou šanci měl Pavel Rozsypal, když hlavičkoval do prázdné brány, ale možnost trestuhodně zahodil. V 10. minutě se hosté dostali do brejku a jejich záložník vstřelil branku - 0:1. Do další stoprocentní šance se dostal Ondřej Borkovec, ale jeho střela minula o chloupek branku Moravských Bránic. Velkou příležitost měl Dominik Martinek, jenž napálil míč z voleje, ale jeho tvrdou ránu k tyči gólman vykryl. O chvíli později zatáhl míč Ondřej Svoboda po levé straně, míč nacentroval do vápna, kde se k míči dostal Jiří Mašek, který střelou k tyči srovnal na 1:1. Po faulu na Jiřího Maška zahrával Miloš Zedník ze 20-ti metrů přímý volný kop, ale brankář Moravských Bránic jeho střelu k tyči vychytal. Miloš Zedník měl po chvilce další příležitost, narazil si míč z Pavlem Rozsypalem, ale následnou střelu Miloše vyrazil hostující brankář na břevno. První poločas tedy skončil remízoupoměru 1:1.

Druhý poločas začal opět naší aktivitou. Miloš Zedník vysunul krásnou kolmicí Pavla Rozsypala a ten podél brankáře nekompromisně skóroval a dostal tak náš tým do vedení. O několik minut později střílel ze 20-ti metrů Ondřej Svoboda, ale jeho pokus do horního růžku branky gólman chytil. Kapitán Miloš Zedník vyvezl míč středem hřiště, na velkém vápně si narazil míč s Dominikem Martinkem. První jmenovaný míč nahrál Jakubu Halasovi, který střelou do horního růžku zvýšil naše vedení na 3:1. V zápase jsme si vytvářeli další a další šance, mnoho z nich však zůstávalo neproměněno. Další příležitost měl Dominik Martinek, jenž střílel z velkého vápna, hostující brankář vyrazil jen před sebe a Pavel Rozsypal doklepl míč do brány - 4:1. Několik minut před koncem zápasu vyvezl Kamil Martínek krásně míč až z vlastní poloviny, na velkém vápně nahrál Ondřeji Svobodovi, ten mu míč narazil a Kamil Martínek poklidil míč do brány - 5:1. Tímto výsledkem také toto přátelské utkání skončilo.

Sumasumárum: Chtěl bych pochválit celý tým za dnešní výkon a výkony našich "nových" dorostenců Jiřího Maška, Jakuba Halase, Ondřeje Svobody a Radka Bendáře. Utkání mělo velmi slušnou úroveň a věřme, že budeme podávat dobré výkonyprůběhu nové soutěžní sezóny.

MilZed

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Pojo

(MaŠ, 2. 8. 2009 20:18)

Omlouvám se.

chyba

(Pojo, 2. 8. 2009 19:50)

nehrál Adam Dvořák,ale Radek Bednář