Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - MOUTNICE 2:4 (1:3), 31. 8. 2008

31. 8. 2008

Naše branky: Jan Kožina 1:1, Václav Burian 2:3

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Patrik Srba, Ondřej Borkovec - Jan Lukas, Miloš Zedník, Jan Mašek, Václav Burian - Lukáš Válek, Jan Kožina - náhradníci - Ondřej Svoboda, Patrik Žák

ŽK: Jan Mašek

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 31. 8. 2008 ve 14,00 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti týmu – Moutnice. Všichni věděli, že to nebude jednoduché utkání, ale i přesto naši kluci byli odhodláni poprvé v letošní sezóně bodovat.

Obrazek

Začali jsme aktivně. Ihned ve 2. minutě vybojoval míč Miloš Zedník a poslal křižný pas na Jana Kožinu, kterého však skvěle vychytal hostující brankář. V 6. minutě rozehrál Miloš Zedník další skvělou přihrávku na Jana Kožinu, který narazil na ještě Kamila Martinka, jenž však z úhlu tvrdou ránou brankáře rovněž nepřekonal. V 7. Obrazekminutě bohužel po zbytečné ztrátě míče Václavem Burianem musel faulovat Jan Mašek a z následného trestného kopu ze 35-ti metrů překvapil našeho brankáře Jindřicha Borkovce Moutnický střelec – 0:1. V 10. minutě byl však zastaven pronikající Jan Kožina také nedovoleně a trestný kop z rohu hřiště rozehrál výborně Miloš Zedník, hlavičkou vracel před branku ještě Jan Lukas a míč usměrnil „pod víko“ soupeřové branky Jan Kožina – 1:1. Ve 14. minutě zahráli naši dorostenci skvělý signál při trestném kopu. Jan Mašek poslal míč po zemi před branku, ale zde ho minuli postupně Václav Burian, Lukáš Válek i Jan Lukas. V 19. minutě zahrozili opět hosté, když po pravé straně unikl jejich křídelník a pasem našel před brankou osamoceného spoluhráče, který naštěstí naši branku přestřelil. Ve 31. minutě po faulu na Lukáše Válka střílel trestný kop Jan Kožina, ale trefil pouze Obrazekpravou tyč Moutnické svatyně. Ve 35. minutě udělala obrovskou hrubici naše stoperská dvojice, Moutnický útočník je přesprintoval, střelu k tyči ještě Jindřich Borkovec vyškrábl, ale na dorážku byť z velkého úhlu již neměl šanci – 1:2. Ve 41. minutě ještě skvěle pronikal Patrik Srba, narazil si míč s Janem Maškem, ale jeho střela byla zblokována a následná dorážka z kopačky Jana Kožiny letěla vysoko nad. Ve 43. minutě zahrávali hosté trestný kop, který naše obrana odhlavičkovala, ale následnou střelu jenom vyrazil Jindřich Borkovec a na dorážku Moutnického kapitána již neměl – 1:3. To bylo do poločasu vše.

Ve 48. minutě měli naši fotbalisté velkou příležitost na korekci výsledku, ale Václav Burian sám před brankářem přestřelil. V 53. minutě se dostal do slibné šance opět Václav Burian, ale ani tentokráte z toho nebylo solidní zakončení a se Obrazekstřelou doprostřed branky hostů si poradil Moutnický brankář. V 61. minutě byl na pravé straně faulován Kamil Martinek, k trestnému kopu se opět postavil Miloš Zedník a našel přesně hlavu Václava Buriana, který vymetl levou pavučinku hostující branky – 2:3. V 75. minutě vymysleli hosté další nebezpečnou, ale jejich osamocený hráč před naším brankářem zklamal a branku netrefil. V 80. minutě jsme museli čelit dalšímu nájezdu hostů, ale útočící hráč trefil pouze boční síť branky Jindřicha Borkovce. V 82. minutě mohlo být vyrovnáno, trestný kop fantasticky zahrál Jan Kožina, ale brankář hostů vystřihl další skvělý zákrok a míč vyrazil, dorážející Václav Burian, však nebyl důrazný. Dvě minuty před koncem utkání ještě hosté vymysleli jednu výbornou akci zprava a pronikající hráč naservíroval míč ještě lépe postavenému spoluhráči a ten odkrytou branku neminul – 2:4. To již Obrazekz obou stran bylo vše a série porážek našeho týmu pokračuje.

Sumasumárum: Bohužel i v tomto utkání se naši hráči lehce přizpůsobili soupeři. Mnohdy hráli hodně ustrašeně a vytvářeli mnoho zbytečných chyb. Pravdou je, že ve tomto utkání bylo i několik hezkých kombinací a branek, ale na body to opět nestačilo. Je třeba zatnout zuby, trénovat a do hry dát více klidu, pak jistě výsledky přijdou.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

říčany určo dat !!!

(Magor, 1. 9. 2008 10:46)

Říčany musítě klepnout jak kostky !!!

Nevadí, ale v Říčanech už zamakejte !

(MaŠ, 1. 9. 2008 9:22)

Borci, v Říčanech už zamakejte a dovezte body. Myslím, že to nebude jednoduchý soupeř, ale zároveň si myslím, že bude k poražení. Držím palce BORCI !!!