DOLNÍ LOUČKY - NEDVĚDICE 1:4 (0:2), 14. 3. 2010 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

14. 3. 2010

Naše branka: Jakub Halas 1:4

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Juříček (Martin Mašek), Kamil Martinek, Pavel Rozsypal, Radek Bednář (Pavel Boček) - Ondřej Borkovec, Petr Gloza, Miloš Zedník, Ondřej Svoboda (Jan Michek) - Jan Kožina, Jakub Halas (Martin Jacko)

V úvodu utkáni jsme si vytvořili dvě dobré šance, které zůstaly neproměněny. Od začátku zápasu byla vidět naše nerozehranost a hráči Nedvědice byly určitě tím lepším týmem. V prvním poločase orazítkovali dvakrát brankovou konstrukci. Nedvědice za první poločas vstřelila 2 branky, jenž padly po našich zbytečných chybách.

Druhý poločas už byl z naší strany lepší a vraceli jsme se do zápasového tempa. Dokázali jsme uprostřed hřiště podržet míč a vytvořit si i nějaké slibné příležitosti. Ty bohužel zůstaly neproměněny. Soupeř za druhý poločas byl opět produktivnější a vstřelil dva góly. Ke konci utkání jsme stačili jen korigovat výsledek a to na 1:4 Jakubem Halasem.