Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - NOVÁ VES 10:1 (4:1), 21. 6. 2008

21. 6. 2008

Naše branky: Martin Kubín 1:0, Miloš Zedník 2:1, Miloš Zedník 3:1, Jan Kožina 4:1, Jan Kožina 5:1, Pavel Jašek 6:1 (penalta), Jan Kožina 7:1, Jan Mašek 8:1, Václav Burian 9:1, Lukáš Válek 10:1

Sestava: Petr Záluský (Jindřich Borkovec) - David Hanák (Radek Zedník), Ondřej Borkovec, Pavel Jašek, Jan Lukas - Kami Martinek, Miloš Zedník (Patrik Žák), Václav Burian - Martin Kubín (Lukáš Válek), Jan Mašek, Jan Kožina

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 21. 6. 2008 ve 14,00 hod., sehrál náš dorost svůj poslední letošní zápas na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky – Nové Vsi. Očekávalo se, že utkání to nebude vůbec jednoduché, ale na druhou stranu se čekalo, že všechny tři body zůstanou doma.

Obrazek

Už ve 4. minutě jsme vážně zahrozili. Po levém křídle pronikl nebojácně Jan Kožina a jeho dělovka trefila pravou tyč branky hostů, míč se odrazil k nabíhajícímu Martinu Kubínovi, který za přispění soupeřova obránce „napasíroval“ míč do branky Nové Vsi – 1:0. Poté převzali iniciativu hosté, kteří Obrazeknašim fotbalistům dlouhé minuty hodně zatápěli. Nejdříve v 10. minutě pálil těsně vedle jejich útočník z trestného kopu na vápně, poté ve 12. minutě po chybě Ondřeje Borkovce pálil záložník Nové Vsi do břevna svatyně Petra Záluského. Ve 14. minutě hosté zaslouženě slavili, po krásné uličce jejich záložníka se útočník Nové Vsi nemýlil a podél našeho brankáře vyrovnal – 1:1. V 15. minutě měl velikou příležitost Václav Burian, ale v situaci sám na brankáře byl úspěšnější právě brankář Nové Vsi. O minutu později pronikl opět tradičně po levé straně Jan Kožina a našel před brankou smolaře Václava Buriana, který opět jen těsně minul levou tyč branky hostů. V 18. minutě nádherně pálil Jan Mašek ze 20-ti metrů, ale jeho rány prosvištěla těsna nad brankou Nové Vsi. V 19. minutě získal míč Miloš Zedník, prošel přes dva soupeřovi hráče a nedal brankáři hostů Obrazekšanci – 2:1. O minutu později pronikal opět sám na brankáře Václav Burian, ale soupeřův hráč byl opět úspěšnější a následnou dorážku Kamila Martinka zlikvidoval obětavým zákrokem na brankové čáře hráč Nové Vsi. Ve 27. minutě zachyboval David Hanák, ale soupeřům útočník naštěstí jen těsně minul naši branku. Ve 30. minutě vymysleli naši hráči krásný signál, trestný kop rozehrál kolem zdi Jan Mašek a Miloš Zedník doklepával do odkryté branky soupeře – 3:1. Ve 35. minutě dostal soupeřův hráč za urážku rozhodčího červenou kartu a Nová Ves dohrávala o deseti. Ve 38. minutě bravurně nahrál do uličky Jan Mašek Václavu Burianovi, ale ten vhodný okamžik ke střele opět prováhal. Ve 39. minutě vysunul Václav Burian Jana Kožinu, který si udělal kličku brankáři a do prázdné branky zvýšil skóre – 4:1. Ve 40. minutě perfektně napřáhl Václav ObrazekBurian, ale brankář Nové Vsi míč skvěle vytěsnil na roh, ten rozehrál Jan Kožina a střela Václava Buriana trefila ruku hostujícího hráče – penalta. Bohužel ani nadvakrát tuto nedokázal proměnit Václav Burian. Ve 45. minutě pronikl po pravé straně Martin Kubín, nacentroval míč před branku, kde promávl Václav Burian a tvrdou ránu Jana Kožiny chytil brankář Nové Vsi.

Do druhé půle naši vstoupili opět hodně aktivně a v 51. minutě pálil technicky po vysunutí od Václava Buriana Miloš Zedník jen těsně vedle. V 56. minutě vybojoval a následně zatáhl skvěle míč Kamil Martinek necentroval na Miloše Zedníka, který ve výborné pozici bohužel přestřelil. V 57. minutě zahrávali rohový kop hosté, ale hlavičku jejich útočníka skvěle zlikvidoval Petr Záluský. V 60. minutě prošel po pravé straně výborně Kamil Martinek, trefil jen tyč a dorážející ObrazekMartin Kubín bohužel minul odkrytou branku soupeře. V 61. minutě opět skvěle centroval Kamil Martinek, ale ani tentokrát nebyl střílející Václav Burian úspěšný a tak vyražený míč musel do sítě „poklidit“ Jan Kožina – 5:1. V 68. minutě pálil po svém individuálním průniku Jan Kožina, ale brankář soupeře byl úspěšnější. V 69. minutě zahráli hosté v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil suverénně Pavel Jašek – 6:1. V 71. minutě zvýšil skóre opět Jan Kožina, když dorazil odražený míč po střele Václava Buriana – 7:1. O minutu později zrealizoval skvělou individuální akci Jan Mašek, když se obtočil okolo soupeřova obránce krásnou střelou do pravého horního růžku opět zvýšil skóre – 8:1. V 76. minutě krásně napřáhl Kamil Martinek, brankář Nové Vsi míč vyrazil, ale Václav Burian se konečně dočkal a dotáhl tak v tabulce našich střelců Obrazekabsentujícího Martina Maška – 9:1. V 87. minutě se krásně trefil střídající Lukáš Válek a dal tak o tyč svoji premiérovou branku v dresu dorostu10:1. Minutu před koncem ještě zahrozili hosté, když po jejich rohovém kopu krásně střílel jejich útočník, Jindřich Borkovec však bravurně kryl. V poslední minutě utkání ještě zahrával rohový kop Jana Kožina, ale Jan Lukas míč do branky soupeře nedokázal vměstnat.

Sumasumárum: I přes absentující 3 hráče základní sestavy předvedli naši hráči velice dobrý výkon, který byl okořeněn hned 10 brankami v síti soupeře. Naši kluci tak výborně zakončili skvělou a úspěšnou sezónu, po které zaslouženě postupují do OP. Smolařem dne byl vyhlášen jednoznačně Václav Burian, ale to se tak prosně někdy stává. Takže kluci, krásné prázdniny a příští sezónu hurá bojovat dále !!!

MaŠ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super kluci....

(Pasr, 3. 7. 2008 14:11)

Hoši super, velká gratulace, jednou si odjedu a vy nastřílíte deset branek, a to ještě spoustu dalších šancí neproměníte, aspoň je vidět, že mě v týmu nepotřebujete:)takže jako kapitán děkuji celému týmu za uplynulou sezónu a těším se na vybojovaný OP.!!!!

no ...

(Magor, 24. 6. 2008 17:27)

to je taky pravda !

re Divak

(Pavel, 24. 6. 2008 11:27)

A taky proto, ze letos uz konci a pristi rok bude chytat brankar ze zaku, tak ho tam vzdycky pusti na pul hodky, aby si pomalu zvykal, chapes?

no ... hele

(Magor, 24. 6. 2008 6:15)

Byl střídan protože ho bolela noha a má ještě problémy s rukou !!

golman ....

(Divak, 23. 6. 2008 23:51)

Jak jsem se byl divat na vas zapas, tak se mi libil vykon vaseho golmana, nekolikart predvedl pekne zakroky, a tu strepu pod brevno jak vytesnil na nej.. proste peknej vykon :)akorat nevim proc byl pak stridan.....nebo se mnou nekdo nesouhlasi s jeho vykonem?

venca :-)

(Honzinho, 23. 6. 2008 20:22)

Tolik spálenejch tutovek sem snad v životě neviděl! Mohls mít tak 33 gólů! :-)

re MilZed

(MaŠ, 23. 6. 2008 5:20)

pardon :)

chyba

(MilZed, 22. 6. 2008 21:45)

Marto pepeho stridal Jindra Borkovec a ne Ondra

no ... hele

(Magor, 22. 6. 2008 11:58)

Marťo proč se omlouváš vždyť jste vyhráli 10:1 a to mluví za vše že jste se každej hodně snažili kdyby jste se nesnažili tak je to naopak teda snad!!!Ale stejně postup jste měli jistej tak to už máš jedno !!!!Ale tys hrál pdole mě skvěle !!!:)

Omluva !!

(Fekr (Martin), 21. 6. 2008 18:10)

Hoši sorry za dnešní výkon vím že jsem hrál mizerně ... :( hold my to dneska něják nesedlo ... Fakt se omlouvám ...