Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - OSLAVANY 0:5 (0:4), 28. 9. 2008

28. 9. 2008

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Ondřej Borkovec (Lukáš Válek), Pavel Rozsypal - Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Jan Lukas, Jan Mašek (Patrik Žák), Jan Kožina - další náhradník - Martin Kubín

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 28. 9. 2008 ve 13,30 hod., nastoupili naši dorostenci na hřišti v Dolních Loučkách proti týmu z Oslavan, který po sedmi kolech byl na pátém místě. Náš tým byl po stejném počtu kol na šestém místě, když čtyřikrát prohrál a poslední tři zápasy vyhrál.

Obrazek

Od prvních minut bylo aktivnější hostující mužstvo. Domácímu týmu od začátku chyběl pohyb a přesnost v nahrávkách. Hosté hráli jednoduchý, ale především účinný styl hry. Hostující hráči se dostali do první šance hned v prvních minutách utkání, když jejich záložník poslal pěkný pas do běhu svému spoluhráči z útoku, a ten Obrazekutekl všem našim obráncům a s přehledem překonal našeho bezmocného brankáře Jindřicha Borkovce - 0:1. Další šanci si vytvořili opět hosté, když si na vápně hráči hostí narazili míč záložník Oslavan poslal tvrdou ránu na naši branku, kterou vyrazil Jindřich Borkovec pouze před sebe na dobíhajícího útočníka, který míč poslal do naší branky - 0:2. Po této brance začalo trošku i naše mužstvo. Do šance se dostával Jan Mašek, ale byl nedovoleně zastaven hostujícím obráncem. K přímému kopu z 25 metrů se postavil kapitán Patrik Srba, který vyslal na branku hostů tvrdou střelu, kterou zastavila tyč. Oslavany ukázaly domácímu týmu, jak je to jednoduché, když sehráli výborně rohový kop. Hráč zahrávající standardní situaci poslal centr přesně na nohu volnému spoluhráči a ten tvrdou ranou pod břevno zvýšil na 0:3. Po této brance se k velkým Obrazekpříležitostem dostávali i domácí, když dvakrát hlavičkoval Václav Burian. Poprvé po centru Patrika Srby, ale bohužel nešikovně postavený Jan Mašek zabránil střele, aby prošla až k brance hostí. Podruhé po centru Miloše Zedníka stál Václav sám před brankou hostů, bohužel hlavou přestřelil. Potom, co zahrozili dvakrát domácí, ukázali hosté opět jednoduchost hry a z levé strany poslali pěkný centr do vápna, kde nepokrytý hostující záložník potrestal hrubou chybu naší obrany a zvýšil na 0:4. Do konce prvního poločasu už se nic nestalo, a tak první poločas naši kluci prohráli vysoko 0:4.

Do druhého poločasu šli kluci s tím, zkorigovat výsledek a pokusit se o menší fotbalový zázrak a urvat nějaké body. Bohužel soupeři se sotva vyrovnali. Hra v druhém poločase už se odehrávala hlavně ve středu hřiště, kde se s ubývajícím Obrazekčasem začalo hodně přitvrzovat, ale rozhodčí dnes nevytáhl ani jednu kartu. Hostující tým dokázal vstřelit další branku, bylo to po brejku, kdy Kamil Martinek zůstal na soupeřově polovině a neobsazený hráč mohl jít sám. Ale útočníka se podařilo nadvakrát obehrát Ondrovi Borkovcovi. Bohužel ve chvíli, kdy chtěl míč ukopnout, Ondřeji podjela noha a upadl na zem, takže si míč převzal znovu hostující útočník a utíkal dále na našeho brankáře, kterého s přehledem překonal - 0:5. Do konce zápasu se už nic nestalo, hrálo se už jen ve středu hřiště, ale do vážnější situace už se nikdo nedostal.

Sumasumárum: Domácí tým tedy utrpěl porážku po třech vítězství v řadě. Kluci by se měli opět vzpamatovat a do dalšího utkání vlétnout a dovézt z Dolních Kounic všechny tři body. V dnešním zápase nebyl nikdo, kdo by nějak vynikl, spíše všichni hráli o hodně hůř, než je jejich průměr, a proto se kluci musí semknout a v příštím utkání pořádně zabojovat.

Pasr

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čekal jsem víc

(MaŠ, 29. 9. 2008 8:19)

Nedá se nic dělat kluci, ale pravdou je, že jsem čekal lepší výsledek. Hold, každý den není posvícení. Otřepejte se, dobře VŠICHNI potrénujte a v sobotu vlítněte na Kounice, máte na to tam urvat všechn 3 body !!!