Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - RAJHRAD 6:2 (3:0), 20. 4. 2008

20. 4. 2008

neděli, 20. 4. 2008 ve 13,30 hod., přivítali naši dorostenci ve svém prvním domácím mistrovském utkání na domácím trávníku nebezpečný tým Rajhradu. Tento dokázal v minulém kole, že i s ním se musí počítat, jelikož porazil ambiciózní mužstvo Střelic. Naši nechtěli nechat nic náhodě, takže se pustili do zápasu s vervou.

Obrazek

Úvod utkání začal oboustranně opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. V 9. minutě po faulu rychle rozehrál Jan Mašek na Jana Kožinu, který z úhlu vypálil levou, brankář Rajhradu však bravurně kryl. Ve 14. minutě naopak zahrozili hosté, když po nedorozumění naší obrany šel sám útočník na našeho brankáře, ale vrátivší se Jan Lukas mu v poslední chvíli míč ukopl do zámezí. V 18. minutě měli naši Obrazekfotbalisté další šanci, když Václav Burian vysunul po levé straně Kamila Martinka, ten vrátil na střed Patriku Srbovi, který pálil, ale brankář hostů byl pozorný. V 19. minutě utekl Rajhradský útočník po pravé straně, křižně přízemně nacentroval a naše obrana nechala trestuhodně na malém vápně volné hned tři útočníky, kteří naštěstí poslali míč vedle naší branky. Ve 22. minutě nejdříve rozehrál trestný kop Miloš Zedník, obrana jej odvrátila na roh a z něj opět Miloš Zedník našel Jana Kožinu, který vrátil Janu Maškovi, jehož tvrdá rána skončila jen několik centimetrů vedle branky Rajhradu. Ve 28. minutě již to ale vyšlo. Miloš Zedník rozehrál další trestný kop, míč minul nejdříve Jan Kožina, poté i kapitán Patrik Srba a tak jej do sítě nekompromisně poslal Václav Burian – 1:0. Ve 32. minutě po faulu na půlící čáře rozehrál milimetrový dlouhý pas krásně Pavel Rozsypal, našel Kamila Martinka a ten nadvakrát překonal brankáře hostů – 2:0ObrazekO minutu později vyslal nádherně Jan Kožina Patrika Srbu, který přesprintoval téměř půl hřiště a křižnou ránou nedal šanci brankáři Rajhradu – 3:0. Ve 35. minutě jsme měli další velikou šanci, Patrik Srba prošel po pravé straně poslal krásnou přízemní přihrávku na Jana Maška, který ve výborné pozici přestřelil. Ve 40. minutě ve středu hřiště zakombinovali Václav Burian, Jan Mašek a Patrik Srba a posledně jmenovaný vyslal ze 35-ti metrů tvrdou střelu, kterou zastavilo až břevno branky soupeře. Minutu před koncem poločasu naši kluci zahrávali sérii rohových kopů, když velké šance měly nejdříve Jan Mašek, posléze Jan Kožina a poslední z nich zakončil hlavou těsně nad Václav Burian. Takto také skončila první půle.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, do samostatného úniku poslal Jana ObrazekMaška Patrik Srba a první jmenovaný nedal šanci brankáři hostů. Prostřelil tvrdě vše, co mu stálo v cestě – 4:0. O pět minut později se dostal do téměř stejné šance opět Jan Mašek, tentokrát ho vyslal Václav Burian, ale Jan Mašek svoje sólo neproměnil. V 59. minutě ale opět zahrozili hosté, když po pravé straně utekl jejich křídelník, pod sebe vrátil na nabíhajícího záložníka, který ale naštěstí pro nás netrefil branku. V 60. minutě to přišlo. V tuto chvíli se již čekalo, kdo bude tím jubilejním střelcem 100. branky našeho týmu v této sezóně. Jan Mašek poslal Kamila Martinka do dlouhého sóla z půlky hřiště, ten prošel po pravé straně a vše zakončil čistým průstřelem brankáře – 5:0. V 64. minutě se dostali do šance hosté z Rajhradu, když nakopli míč za naši obranu a jejich útočník byl důraznější než naši obránci i brankář Petr Záluský – 5:1. V 73. minutě pronikal sám Jan Kožina, byl však těsně před velkým vápnem faulován a následný trestný kop Martina ObrazekMaška skončil s pomocí brankáře Rajhradu na břevnu. V 82. minutě šel od půlky po vysunutí od bratra Jana Martin Mašek, ale v poslední chvíli si míč bohužel ukopl, takže byl u něj dříve brankář soupeře. O minutu později vymysleli hosté krásnou akci, po rohovém kopu obdržel míč na vápně jejich útočník a tvrdou křižnou střelu vytěsnil Petr Záluský na další rohový kop. V 89. minutě se Rajhrad radoval podruhé, když lehce nacentroval míč na naši branku, bohužel tento silně podcenil náš brankář Petr Záluský a míč mu vypadl z rukou za brankovou čáru – 5:2. V poslední minutě pronikl až do pokutového území Miloš Zedník, byl stažen a následovala penalta, kterou bez problémů sám postižený proměnil – 6:2. Takto také utkání skončilo.

Sumasumárum: Velice oboustranně kvalitní utkání mohlo shlédnout něco okolo Obrazek100 dobře bavících se diváků. Naši kluci podali disciplinovaný výkon a opět se po zimní pauze vracejí do svojí tradiční herní pohody. Rajhrad ale také podal velice sympatický výkon. Utkání skončilo nakonec velice zaslouženým výsledkem a důležité je připomenout, že Kamil Martinek se stal střelcem 100. jubilejní branky našeho týmu.

 

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chyba

(Pasr, 25. 4. 2008 17:58)

má gol na zápas:)

golman.....

(Pasr, 21. 4. 2008 20:13)

jj hrubku udělal, a bohužel už podruhé, ale za stavu 5:1 si myslím, že to není zas tak hrozný, důležitý, že nás podržel předtím, ale kdyby to bylo bez hrubek bylo by to určo lepší, zatím mám průměr gol na zapas:)

re leo

(MilZed, 21. 4. 2008 12:56)

sice...udelal jednu hrubku ae myslim ze dalsi dva goly vychytal hodne dobre...konecne sme se zase dostali do te nase hry....hrali sme to pekne po zemi a tak to ma byt

Hmmm

(Leo, 21. 4. 2008 12:49)

Jak tak ctu, tak si zas brankar vybral svoje slabsi chvilky.

Gratuluju

(Leo, 21. 4. 2008 12:44)

Zdarec, gratuluju k vitezstvi, i kdyz jsem nepredpokladal, ze to bude tak jednoznacny, jak vysledek ukazuje, docela jste me prekvapili, jen tak dal.

Mno..

(Magor, 20. 4. 2008 19:49)

OK jen jsem chtěl vědět bylo byto super teda ještě z OP postoupit!!Ale snad postoupíme teďka potom můžem myslet na další že?!!Není zač gratulace rozdávám rád teda jen někomu že?!!!!

re Magor

(Pasr, 20. 4. 2008 19:45)

mohlo by se z OP postoupit ještě jednou, až pak bys musel mít rozdělený dorost, víš?přece Tišnov tu soutěž hraje myslím jako I třídu což je o jedno víc jak OP:)ale na to hnedka nemáme:)a díky za gratulaci:)

Borci!

(Magor, 20. 4. 2008 19:33)

No prvních 15.minut bylo vostrach,a potom padl první gól hned po něm druhý a hne djste dostali Rajhrad podtlak!!!!Velká gratulace!!!Jestli se dostanete fakt do té OP tak budete velcí borci!!!!Škoda že dál už nemůžete postoupit nebo snad jo já jsi myslím nebo MIlZed jmi říkal že se musí mít dorost ještě jeden!!!Je to pravda??!Jinak by byto bylo v Pi.. !!!Ale kdyžtak OP hrát fůrt není špatné !!!Že..???!!!Ještě jednou velká gratulace!!!Jste borci!!!!

Kluci díky

(Pasr, 20. 4. 2008 19:06)

Zdravím všechny spoluhráče, sem rád, jsem měl tu čest Vám dnes dělat kapitána:), všichni podali 100% výkon, i když ze začátku to trošku vázlo, ale pak se všichni rozehráli určo ste se chtěli předvést před domácím fanouškama že?:)Mildo a Tobě velká gratulace k tvému gólu, to bude určo včerejším individuálním "tréninkem":)jsem rád že Ti to tam padlo a doufám, že ses už rozstřílel:)

Hoši, bravo

(MaŠ, 20. 4. 2008 19:06)

Podali jste parádní výkon. Je sice pravda, že 6:2 je jasný výsledek, ale Rajhrad podal výborný výkon. Je to jedno z nejlepších týmů v soutěži. Bravo.

super vykon hosi

(MilZed, 20. 4. 2008 18:58)

Hosi..dneska super vykon od vsech...po dnesnim vykonu sem se vsema byl spokojenej a hlavne se sebou ..... konecne to tam padlo aspon s te panalty