DOLNÍ LOUČKY - ŘÍČANY 7:0 (3:0), 16. 8. 2009

16. 8. 2009

Naše branky: Jan Kožina 1:0, Ondřej Svoboda 2:0, Jan Kožina 3:0, Jan Kožina 4:0, Pavel Rozsypal 5:0, Pavel Rozsypal 6:0, Dominik Martinek 7:0

Sestava: Jindřich Borkovec (Adam Dvořák) - Martin Mašek, Kamil Martinek, Ondřej Borkovec, Radek Bednář - Jakub Halas, Miloš Zedník, Jiří Mašek (Pavel Rozsypal), Dominik Martinek (Patrik Žák) - Ondřej Svoboda, Jan Kožina

Trenér - Miloš Zedník st., asistent - Vilém Zedník

ŽK: Pavel Rozsypal

neděli, 16. 8. 2009 od 14,00 hod., nastoupili naši dorostenci na domácím trávníku proti týmu z Říčanů. Po prohřeúvodním kole soutěže si chtěli naši kluci spravit chuť a rozhodně chtěli zajistit, aby všechny body zůstali doma.

Do zápasu jsme vlétli ve velkém stylu a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. První z nich měl Miloš Zedník, ten vystřelil z velkého vápna levou nohou k tyčce, ale brankář Říčanů jeho pokus vyrazil na roh. Ten zahrál Jan Kožina a posadil míč přesně na hlavu Miloše Zedníka, jenž jen těsně minul branku. Říčany si vytvořily jednu větší šanci po hrubé chybě Kamila Martinka, pokus hostujícího útočníka však orazítkoval jenom tyč naši svatyně. Po této chybě jsme už hostující tým do ničeho v prvním poločase nepustili a začali jsme dobývat jejich branku. Další naši příležitost měl Ondřej Svoboda, který ale nedokázal přes brankáře míč propasírovat do branky. O pár okamžiků později se dostal do šance Jan Kožina, jenž se dostal sám před brankáře krásnou nahrávkou Miloše Zedníka a střelou k tyči nás dostal do jednobrankového vedení - 1:0. Ondřej Svoboda zanedlouho zvýšil naše vedení, když dorazil střelu Dominika Martinka2:0. Naši další obrovskou příležitost neproměnil Jan Kožina, který si míč narazil na "lajně" s Jiřím Maškem. Jan Kožina však nastřelil tvrdou ranou míč pouze do břevna. V této části zápasu jsme si vytvořili další příležitost, kterou měl dnes výborný Ondřej Borkovec, bohužel, tomu však před prázdnou brankou utekl míč. Na 3:0 zvyšoval po krásném sólu Jan Kožina, jenž přešel snad přes 4 hráče Říčanů a technickou střelou tyči završil poločasový výsledek.

Začátek druhé půle jsme zaspali a zhruba 10 minut byl tým hostí lepší. Říčany si vytvořily 2 akce, které však naštěstí neproměnili. Po krátkém útlumu jsme se oklepali a znovu diktovali tempo hry. Dnes neúnavný Jan Kožina podnikl další sólo, které bezpochyby proměnil - 4:0. Důrazný Pavel Rozsypal zvýšil naše vedení, když přesprintoval hostujícího stopera a míč poklidil do brány - 5:0. V 70. minutě rozehrál Jan Kožina rychle přímý kop na Miloše Zedníka, ten nahrál Pavlu Rozsypalovi a ten narazil zpět Janu Kožinovi. Ten zatáhl míč až do velkého vápna, míč nahrál pod sebe Pavlu Rozsypalovi a tomu nedělalo problém míč střelit do brány - 6:0. V 80. minutě zahrával Dominik Martínek rohový kop, na ten si naběhl Kamil Martinek a z voleje branku přestřelil jen o kousíček. Ke konci zápasu Miloš zedník vyslal Pavla Rozsypala, jenž šel sám na bránu hostí, šance však zůstala neproměněna. Poslední naši dnešní branku vstřelil Dominik Martínek, který si obešel gólmana ve vápně a v poklidu završil naše vítězství na 7:0.

Sumasumárum: Dnes jsme byli výrazně lepší než soupeř, přehrávali jsme jej po všech stránkách a zaslouženě a vysoko jsme vyhráli. Určitě se však našlo mnoho chyb, ze kterých se však musíme poučit. V dalším kole zajíždíme na hřiště jednoho z favoritů soutěže – Oslavanů. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!