DOLNÍ LOUČKY - ŘÍČANY 4:0 (2:0), 26. 4. 2009

26. 4. 2009

Naše branky: Miloš Zedník 1:0, Václav Burian 2:0, Jan Lukas 3:0, Jan Mašek 4:0

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Juříček, Jan Kožina, Ondřej Borkovec, Tomáš Černý - Kamil Martinek (Martin Kubín), Jan Mašek, Miloš Zedník, Václav Burian - Jan Lukas, Pavel Rozsypal (Patrik Žák)

neděli, 26. 4. 2009 ve 13,30 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na domácím hřišti proti týmu Říčany. Na podzim si z hřiště soupeře přivezli svoje první podzimní 3 body, takže i nyní nechtěli bodíky rozdávat.

Již od úvodních minut jsme začali naplňovat roli favorita. Soupeře jsme přehrávali a do žádné šance jsme jej nepouštěli. V 5. minutě dostal Pavel Rozsypal nahrávku od Jana Maška, ale bohužel branku dát nedokázal. V 7. minutě nahrával Miloš Zedník do běhu Janu Lukasovi, ten si obhodil gólmana a následně byl faulován. K penaltě se postavil kapitán Václav Burian, ale jeho střela orazítkovala pouze pravou tyč.15. minutě se dostal centrovaný míč od Jana Kožiny k Janu Lukasovi, avšak jeho pomalou střelu dokázal brankář Říčanů zlikvidovat. Ve 20. minutě napřáhl Miloš Zedník z velkého vápna a jeho pokus zapadl k pravé tyčce - 1:0. Ve 30. minutě si pak narazili na velkém vápně Miloš Zedník s Janem Maškem, ten poté nahrál Pavlu Rozsypalovi, jenž krásně našel Václava Buriana a ten vyslal nádhernou střelu k tyčce a zvýšil naše vedeni - 2:0. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro náš tým.

Začal druhý poločas. V 55. minutě se po přihrávce Jana Lukase ocitl sám před gólmanem Václav Burian, ale vyloženou šanci neproměnil. V 60. minutě centroval z pravé strany Miloš Zedník, na míč si naskočil Václav Burian, jeho pokus hlavou šel do břevna a následný odražený míč dorazil v klidu Jan Lukas - 3:0. V 70. minutě centroval z pravé strany Kamil Martinek, na míč si naskočil opět Václav Burian, ale jeho pokus hlavou vyrazil brankář soupeře nad břevno. V 75. minutě napřáhl Jan Mašek ze 20-ti metrů a jeho pokus skončil krásně v horním růžku branky Říčanů - 4:0. V 80. minutě si krásně narazil Tomáš Černý s Václavem Burianem, druhý jmenovaný vyslal Jana Kožinu, ale ten velice nepřesně vypálil. V 85. minutě ještě střílel po zemi Jan Kožina, jeho pokus ještě tečoval Jan Lukas, ale míč skončil nad brankou. Zápas tedy skončil po našem dobrém výkonu 4:0 pro naše barvy.

Sumasumárum: Naši kluci zvládli velmi důležité utkání, ve kterém svého soupeře téměř do ničeho nepustili. Přidali k tomu i 4 nádherné branky a zaslouženě tak vybojovali první letošní 3 body. Takže SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ a jedeme dál !!!