DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÁ BÍTÝŠKA 2:6 (0:2), 27. 9. 2009

27. 9. 2009

Naše branky: Jan Kožina 1:3, Jan Kožina (penalta) 2:5

Sestava: Adam Dvořák - Jan Šnédar, Pavel Rozsypal, Ondřej Borkovec, Radek Bednář - Jakub Halas (Martin Kubín), Miloš Zedník, Ondřej Svoboda (Jiří Mašek) - Jan Michek, Kamil Martinek, Jan Kožina - další náhradník - Jindřich Borkovec

neděli, 26. 9. 2009 od 13,30 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti týmu z Veverské Bítýšky. Naši kluci se chtěli pokusit po třech prohrách konečně získat 3 body.

Zápas byl ze začátku poměrně vyrovnaný. Soupeř si vytvořil několik šancí, ale ty zůstaly naštěstí pro nás neproměněny. Asi v polovině první půle však svoji šanci Veverská Bítýška proměnila a tak jsme prohrávali 0:1. Po této brance se hra trochu uklidnila a vyrovnala, šance měly obě dvě strany. Za zmínku stojí šance Ondřeje Borkovce, jenž po přihrávce od Jana Kožiny šel ze strany sám na bránu, ale brankáře hostí nepřekonal. Několik pokusů měl i Jan Kožina, avšak jeho střely skončily vždy v rukavicích brankáře Veverské Bítýšky. Do konce poločasu jsme dostali ještě jednu branku, když po centru hostů ze strany skóroval jejich nikým nebráněný útočník0:2. Do kabin jsme šli tedy s dvoubrankovým mankem.

Druhý poločas začal převahou soupeře a po několika minutách jsme obdrželi třetí branku a stav se tedy posunul na - 0:3. Chvíli po té jsme se radovali i my, po centru Miloše Zedníka si na míč naběhl Jan Kožina a korigoval stav na - 1:3. Po této brance jsme hru otevřeli, abychom se pokusili udělat něco s výsledkem, ale soupeř toho využil a dal další dva góly. Za stavu 1:5pokutovém území hráli hosté rukou a rozhodčí pískl penaltu. Míč si postavil Jan Kožina a střelou k tyčce snížil na - 2:5, byla to jeho již 9. branka v této sezóně. Do konce utkání Veverská Bítýška vstřelila ještě jednu branku a utkání tedy skončilo její výhrou v poměru - 6:2.

Sumasumárum: V průběhu utkání děláme mnoho zbytečných chyb, dostáváme laciné branek a máme mnoho zkažených přihrávek. Musíme přidat na tréninkovosti a pokusit se více bojovat a získat body v dalších utkáních.