Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VOJKOVICE 3:4 (1:2), 17. 8. 2008

17. 8. 2008

Naše branky: Jan Kožina 1:0, Jan Mašek 2:2, Václav Burian 3:4

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Patrik Srba, Pavel Rozsypal - Martin Kubín, Miloš Zedník, Jan Mašek, Václav Burian - Lukáš Válek, Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

ŽK: Patrik Srba

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 17. 8. 2008 ve 14,00 hod., nastoupilo naše dorostenecké mužstvo ke svému druhému utkání v OP a poprvé se předvedlo před domácím publikem.Vzhledem k tomu, že přijel lídr soutěže - Vojkovice, očekávalo se kvalitní utkání a myslím, že se tomu také tak stalo.

Obrazek

Naše mužstvo se dnes nesešlo v plném počtu, chyběl nám Ondřej Borkovec, Jan Lukas a Ondřej Svoboda. Od začátku utkání bylo znát, že náš tým dnes není v plné síle, ale i přesto nechal na hřišti vše co mohl. V úvodních minutách hrál lépe tým Vojkovic, když naše mužstvo zatlačil na vlastní polovinu, avšak nečekaně zahrozily Obrazekprvní právě Dolní Loučky. Ze standardní situace poslal pas kapitán Patrika Srba přímo na nohu Janu Kožinovi, který nasadil brankáři Vojkovic “jesličky“, míč se pomalu kutálel do brány hostí, ale bránící hráč míč odkopl o tyč z branky ven. Rozhodčí tedy přerušil hru, šel se poradit za pomezním, který byl pro uznání branky a po dlouhém diskutování rozhodčí branku nakonec přeci jen uznal - 1:0. Po této vedoucí brance domácích zatlačil tým Vojkovic naše hráče na svoji půlku a ti se pouze bránili. Tohoto využil útočník hostů, který se dokázal individuálně dostat až před našeho brankáře Jindřicha Borkovce, jenž slabou střelu hráče Vojkovic pustil za svá záda - 1:1. Hosté pokračovali ve svém tlaku, domácí se snažili hrozit z brejků, ale žádnou větší šanci si nevytvořili. Do další velké příležitosti se dostal hostující hráč, když obešel tři naše hráčeObrazekpostupoval sám na našeho brankáře, tentokráte zakončil tvrdou střelou, na kterou Jindřich Borkovec nedosáhl - 1:2. Do konce prvního poločasu se už nic zajímavého nestalo a tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu pro náš tým.

Do druhého poločasu jsme nastoupil ve stejném složení jako v první půli. Kluci do druhé půle „vlétli“ s velkým nasazením a byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Vytvářeli si velké šance, které bohužel neproměňovali, ale přece jen jedna se šance skončila v síti. Kapitán týmu Patrik Srba zatáhl míč po levé straně, hosté pouze odehráli míč do autu, Patrik ovšem rychle rozehrál na nehlídaného Jana Maška, který tvrdou a zároveň přesnou střelou vyrovnal - 2:2. Po této vyrovnávací brance se opět náš tým dostal pod tlak, ale kluci vzdorovali úspěšně. Bohužel po faulu na hostujícího hráče se zahrávala standardní situace ze vzdálenosti 40-ti Obrazekmetrů, obránce hostujícího týmu poslal přesný pas na nehlídaného spoluhráče, jenž kolenem poslal svůj tým opět do vedení - 2:3. Dolní Loučky se začaly pomalu nadechovat k závěrečnému tlaku, ale z brejku udeřili opět hosté poté, co hráči Vojkovic šli do přečíslení 4 na 3 naše hráče a tento brejk se jim podařilo využít. Z levé strany si postupně dokázali nahrávat v rychlosti až na stranu pravou, odkud tvrdou nechytatelnou střelu poslal hostující útočník - 2:4. Domácímu týmu docházeli síly, ale kluci bojovali do posledních minut a díky své bojovnosti snížili na rozdíl jediné branky. Patrik Srba prošel na pravé straně přes dva hráče a třetí ho fauloval. Standardní situaci rozehrál Miloš Zedník, poslal míč přímo na hlavu Václava Buriana, který přehodil brankáře hostů a tak zapečetil stav zápasu - 3:4. Náš tým tato branka nakopla, vytvořili si další slibné příležitosti, ale bohužel se jim Obrazekžádná z nich nepovedla využít, takže tým z Vojkovic si odvezl z našeho hřiště všechny tři body.

Sumasumárum: Náš tým dnes podal bojovný výkon, celý tým doslova dřel do poslední minuty a skoro se to i vyplatilo. Bohužel neproměněné šance nás opět stály body. Kluci nevadí, stále se nic neděje, je teprve začátek sezóny, tak pojďme makat a jedeme dál, příště to už musí vyjít !!!

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Srry

(Honza Lukas, 17. 8. 2008 21:43)

Borci fakt sora ale proste ted nemam vubec cas na to abych hral fotbal. Ty nedele jsou dost na picu ale zkousim to kazdej tyden nejak zpytlikovat abych mohl aspon na polocas nebo co ale proste to nejde.. Fakt se vsem omlouvam.. Dik za pochopeni..

Nevadí...:)!

(Magor, 17. 8. 2008 21:24)

Nevadí 3:4 je krásný výsledek na tož že minule vyhráli Vojkovice 10:0 tak jste jim pěkně dali 3 pěkný góle ať se daří v dalších zápasech!!!!Paťo ještě jednou sory ty víš proč !Čau

Nevěšte hlavy

(MaŠ, 17. 8. 2008 21:02)

Kluci, nevadí, jedeme dál, věřím, že se chytnete a budete opět předvádět výbornou hru, kterou ovládáte. Vyšší soutěž znamená, že budou kvalitnější soupeři. Příští týden už to konečně zlomíte. Věřím Vám.