Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VOJKOVICE 4:2 (2:0), 30. 8. 2009

30. 8. 2009

Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Mašek, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal, Jakub Halas - Dominik Martinek, Miloš Zedník, Jan Kožina, Jiří Mašek - Martin Kubín (Ondřej Svoboda), Kamil Martinek (Jan Michek) - další náhradník - Patrik Žák

Fotogalerie z utkání

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 30. 8. 2009 od 14,00 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti týmu z Vojkovic. Naši kluci moc chtěli odčinit debakl z posledního kola a pokud možno v tomto utkání zvítězit.

Zápas začal velmi vyrovnaně a hrálo se především uprostřed hřiště. První větší šanci měli však hosté z Vojkovic a to nepříjemnou střelu z velkého vápna, kterou Jindřich Borkovec vyrazil na roh. Tento jsme následně ubránili. Naše mužstvo si v 10. minutě vytvořilo první vážnější příležitost a hned z toho byla branka. Miloš Zedník našel kolmou nahrávkou Jana Kožinu a ten tvrdou střelou prostřelil brankáře – 1:0. O chvilku později kopal Jiří Mašek rohový kop a míč kroutil přímo do brány. Hostující gólman míč podcenil a byla z toho naše druhá branka - 2:0. Po tomto gólu jsme se zatáhli a Vojkovice byly lepším týmem. Hrozili však jen nepřesnými hlavičkami z rohových kopů. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0 pro naše mužstvo.

Druhý poločas začal tlakem Vojkovic, jenž si však do 70. minuty nevypracovali žádnou vážnější šanci. V této minutě se však soupeř dočkal, když jejich křídelník nacentroval pod sebe a Vojkovický hráč nadvakrát překonal Jindřicha Borkovce - 2:1. V 75. minutě vykopával Jindřich Borkovec na Jana Kožinu, ten prošel celou obranou soupeře a padáčkem "ala Poborský" překonal brankáře soupeře potřetí - 3:1. Další naši šanci měl Miloš Zedník, jenž však nadvakrát hostujícího brankáře nepřekonal. Hosté se dočkali dalšího sníženi o 5 minut později střelou k tyči, na kterou Jindřich Borkovec nedosáhl – 3:2. Naši dorostenci dokázali zvýšit svoje vedení, konkrétně Miloš Zedník, který střelou k tyči rozvlnil síť Vojkovic v 85. minut -  4:2. Do konce utkání již jsme si svoje vedení pohlídali.

Sumasumárum: Ve velmi vyrovnaném utkání jsme nakonec byli o kousek lepším a zároveň šťastnějším týmem. Celý tým makal a dokázal vybojovat velmi důležité body pro další boje v OP. Borci jedeme dál – SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!

MilZed

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář