DOLNÍ LOUČKY - ŽELEŠICE 18:0 (9:0), 28. 10. 2007

28. 10. 2007

V neděli, dne 28. 10. 2007 v 11,30 hod., přivítali naši dorostenci v posledním letošním domácím utkání tým Želešic, který byl doposud na 9. místě v tabulce. Do utkání jsme vstupovali jako jasní favorité.

A ihned od prvních minut se začali prognózy naplňovat. Ve 2. minutě zahrával rohový kop Miloš Zedník, na něj si sběhl Jan Mašek a otevřel skóre - 1:0. O dvě minuty později mohlo být skóre vyšší, když Patrik Srba našel ideálně Martina Maška, ale ten při střele ze 20-ti metrů jen těsně minul. V 7. minutě po Obrazekfaulu na Jana Maška zahrával trestný kop Martin Mašek, ale jeho střelu s problémy kryl hostující brankář. O minutu později bylo vše veselejší. Patrik Srba našel Václava Buriana a ten narazil Janu Maškovi, který ve skluzu byl důraznější než obránce a brankář soupeře - 2:0. V 10. minutě nahrál Martin Mašek Patriku Srbovi a ten vypálil ze 30-ti metrů, brankář však opět bravurně kryl. V 15. minutě našel skvěle Patrik Srba Pavla Jaška, jehož krásnou střelu vytěsnil brankář Želešic za pomoci břevna na roh. Následný rohový kop rozehrál Miloš Zedník a krásně si na něj naskočil Václav Burian a zvýšil skóre - 3:0. Ve 20. minutě se opřel do střely Martin Mašek a ta prolétla jen těsně mimo pravého horního růžku branky Obrazeksoupeře. O minutu později vysunul Martin Mašek Václava Buriana a ten jen těsně před brankářem na míč nedosáhl. Ve 24. minutě utekl po pravé straně Miloš Zedník a na jeho centr si sběhl důrazný Jan Mašek, který prodloužil na volného Václava Buriana, pro něhož nebyl problém míč zavěsit po břevno - 4:0. Ve 31. minutě vyvezl míč z obranného pásma Jan Lukas, vysunul Jana Maška, který vrátil zpět na penaltu Martinu Maškovi, ale jeho střela prosvištěla jen těsně mimo pravého horního růžku. Ve 32. minutě vrátil pod sebe skvěle Jan Mašek na Patrika Srbu, ten z první našel před brankou Martina Maška a ten zvýšil skóre již na 5:0. Ve 35. minutě prošel po pravé straně Kamil Martinek, Obrazeknecentroval na Martina Maška a jeho hlavičku sám dotlačil na záda brankáře hostů - 6:0. O minutu později sehráli nádhernou kombinaci Martin Mašek, který nahrál Václavu Burianovi, ten vrátil zpět patou na Patrika Srbu, který narazil z první zpět Martinu Maškovi, který se nemýlil - 7:0. Ve 39. minutě prošel krásně po pravé straně Miloš Zedník, našel ve středu vápna Patrika Srbu, jehož tvrdou přízemní střelu brankář Želešic chytit nemohl - 8:0. V poslední minutě první půle prošel až do vápna hostů Václav Burian, který byl faulován a následnou penaltu proměnil Pavel Babička od břevna a zapečetil tak poločasové skóre - 9:0.

ObrazekDruhá půle se odehrávala dle stejného scénáře. V 52. minutě rozehrál rohový kop Miloš Zedník, Patrik Srba si narazil s Janem Lukasem a Martinem Maškem a sám zakončoval tvrdou ránou, kterou ale brankář hostů kryl. V 56. minutě si skvěle narazil Martin Mašek s Pavlem Jaškem, následně si obešel ve vápně 3 hostující obránce a nedal křižnou ránou brankáři šanci - 10:0. O minutu později rozehráli naši hráči trestný kop z půlky, Tomáš Černý nahrál Martinu Maškovi, ten si vyměnil míč s Janem Maškem, který krásně vypálil, bohužel jeho střela minula cíl. V 61. minutě utekl klasicky po pravém křídle Kamil Martinek, vrátil pod sebe na Miloše Zedníka, jeho centr našel krásně hlavu Václava Buriana a ten se nemýlil - Obrazek11:0. O dvě minuty později měl kapitán Václav Burian opět slibnou příležitost, ale místo nahrávky na lépe postavené spoluhráče volil střelu, která jen těsně minula pravou tyč branky hostů. V 65. minutě nacentroval míč před branku Patrik Srba a našel přesně Petra Záluského, který dal svoji premiérovou branku v našem dresu - 12:0. V 67. minutě se po kombinaci s Kamilem Martinkem a Milošem Zedníkem dostal ke střele Patrik Srba a tvrdou přízemní střelou zvýšil skóre - 13:0. V průběhu další 3 minut měli dvě velké šance Kamil Martinek a Pavel Rozsypal, ale střely těchto hráčů skončili jen těsně vedle. V 71. minutě zahrával další rohový kop zprava Miloš Zedník a opět našel jako přes kopírák hlavu Obrazekkapitána Václava Buriana a ten od břevno skóroval po čtrnácté - 14:0. V 73. minutě si narazil míč před vápnem hostů Pavel Rozsypal s Milošem Zedníkem a první jmenovaný trhal sítě svojí dělovou levačkou - 15:0. V 76. minutě opět střílel Kamil Martinek, ale jeho střelu vytěsnil na rohový kop brankář hostů. O 3 minuty později se opřel do hlavičky Václav Burian, ale míč směřující do branky úmyslně vyrazil rukou již trestaný obránce Želešic - červená karta a penalta. K té se postavil Tomáš Černý a s pomocí brankáře a tyče zvýšil náš náskok - 16:0. V 82. minutě měli hosté svoji největší šanci v utkání, ale po trestném kopu útočníci minuli centrovaný míč, který skončil za naší brankou. V 83. minutě utekl po Obrazekpravé straně Pavel Rozsypal a jeho dělová rána levou nohou opět skočila v síti soupeře - 17:0. O minutu později měl obrovskou šanci Jan Lukas, přehodil brankáře, ale míč se odrazil od břevna na brankovou čáru a poté zpět mimo tyče branky Želešic. Skóre zapečetil v 86. minutě Václav Burian, který si zakombinoval s Milošem Zedníkem a Kamilem Martinkem a nakonec prostřelil i brankáře - 18:0. Do konce zápasu se již nic vážného nestalo.

Sumasumárum: Naši dorostenci utkání zvládli po všech stánkách a soupeře takřka do ničeho nepustili. Hrálo se jednostranně a k vidění bylo veliké množství krásných kombinací a branek. Za výkon v dnešním utkání patří našim dorostencům velký dík a obdiv.